25-27000'e kadar dizel araç tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan muebbet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
alıcağımız aracı bir aksilik olmazsa 10 sene kullanmayı düşünüyoruz yani 5-6 senelik bir düşüncemiz yok bu sebepten makyaj çokta umrumda olmuyor düşününce

alıcağımız aracı bir aksilik olmazsa 10 sene kullanmayı düşünüyoruz yani 5-6 senelik bir düşüncemiz yok bu sebepten makyaj çokta umrumda olmuyor düşününce

Makyaj değilde yakıt umurunuzda olur ama opel vw grubu yakıtta çok yakar bunu 2012 tuplu corsa kullanan biri söylüyor bence yakıtı iyi düşünün

duada edelim tabiki lakin amacım soru sormak cevap bulmak corsa dizeli şu şu sebepten çok yakıyor şu motoru iyiydi vs bir yorum beklerim ;)

Valla hocam ben o kadar zengin değilim de benim corsa ocagima incir ağacı dikti yakıt konusunda , tüp taktırdim yine banamisin demiyor 70 liralik tüpe en fazla 230 km gidiyor :(

Seninki çok yakıyomuş benim 1.6 astra karışık ort. 3bin devri geçik o kadar yakmadı eşit bile olsa fazla derdim istersen montajı yapan yere bi uğra kontrol etmiş olurlar ;)

39bin corsa için bana da fazla geldi ama siz kararı vermişsiniz hayırlı olsun ;)

Seninki çok yakıyomuş benim 1.6 astra karışık ort. 3bin devri geçik o kadar yakmadı eşit bile olsa fazla derdim istersen montajı yapan yere bi uğra kontrol etmiş olurlar ;)

39bin corsa için bana da fazla geldi ama siz kararı vermişsiniz hayırlı olsun ;)

Dostum hiç sorma ne yapacigimi şaşırdım tupu taktirdigim yere tam uç kez gittim ucundede tekrar yazılım attılar ama nafile , ortalama arabamı 2500 devirde kullanıyorum ki gayet normal 1.4 motor için altı motoru yorar , ne yapmayalım sence bi akıl versen

Dostum hiç sorma ne yapacigimi şaşırdım tupu taktirdigim yere tam uç kez gittim ucundede tekrar yazılım attılar ama nafile , ortalama arabamı 2500 devirde kullanıyorum ki gayet normal 1.4 motor için altı motoru yorar , ne yapmayalım sence bi akıl versen

Valla bilemiyorumki kardeş daha arabanda yeni bujiden şundan bundan desek değildir benimde başıma gelse tek yapabileceğim bi lpg ustasına göstermek olurdu:confused:

Valla bilemiyorumki kardeş daha arabanda yeni bujiden şundan bundan desek değildir benimde başıma gelse tek yapabileceğim bi lpg ustasına göstermek olurdu:confused:

Hocam seni hazır yakalamışken birşey daha soracağım , Tüp bitmeye yakın 70 liralık gaz alıyorum genelde ve aldıktan sonra yanıp yanıp sönen tüp gösterge ışığım sonrasında 3 ışık yanmaya başlıyor , buraya kadar herşey normal iyi güzel değilmi , fakat ondan sonra daha henüz 60 KM yapıyorum ki (her tüp aldığımda KM sayacını sıfırlıyorum) ışık 3'ten 1'e düşüyor birden :sopa: :mad: sonra 120 KM dedinmi yanıp yanıp sönüyor :mad: sonra tekrar 2 ışık yanıyor bir süre , sonra yine yanıp yanıp sönüyor , bende yanlış gösteriyordur herhalde gösterge diyip arabamı kullanmaya devam ediyorum ama oda ne ? 210-220 KM dedinmi bip bip bip kafamı ağrıtan bir ses , TÜP BİTTİ :mad: :sopa:

Sence burada bir anormallik yokmu ? Işıkların birden bire 3'ten 1'e düşmesi anormal bir durum değilmi

Bende sen montajı yapanların peşini bırakma başlarını biraz daha ağrıt :)

Geri