3. Ege buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan csener
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sonerciğim...

biz aydındayız yol üstü olan varsa yoldaş oluruz

Soner, İzmir ekibi le buluşun dilersen, arkadaşlarla aramızda yaptığımız görüşmelere göre şu an izlencek yol ve aktivite içeriği Serkan başkan ile paylaşılıyor, aktivitelere konu taşındıktan sonra netleşecektir sanırım, kanımca İzmir ekibi Aliağa,Menemen üzeri gelecek ve Manisa ekibi Menemende dahil olacak konvoya Ben ve Özgür arkadaşımızda Bergama kavşağında katılırız.... (Şimdilik Somadan sayı artabilir..)

Dostlar ege bölgesi olarak şu üzerimizdeki karabulutu kaldırıp güçlü ses getiren ve kalabalık bir buluşma olur inşallah...

Soner, İzmir ekibi le buluşun dilersen, arkadaşlarla aramızda yaptığımız görüşmelere göre şu an izlencek yol ve aktivite içeriği Serkan başkan ile paylaşılıyor, aktivitelere konu taşındıktan sonra netleşecektir sanırım, kanımca İzmir ekibi Aliağa,Menemen üzeri gelecek ve Manisa ekibi Menemende dahil olacak konvoya Ben ve Özgür arkadaşımızda Bergama kavşağında katılırız.... (Şimdilik Somadan sayı artabilir..)

Dostlar ege bölgesi olarak şu üzerimizdeki karabulutu kaldırıp güçlü ses getiren ve kalabalık bir buluşma olur inşallah...
ewet arkadaşlar izleyeceğimiz yol Cumhur abinin söylediği gibi .bu cumartesi bi aksilik olmazsa Eren kardeşimle ayvalığa kadar gidip gereken işleri tamamlıcaz ve duyurcaz.fotolarla beraber........Cumhur abinin dediği gibi tüm ege üyelerimizi gelirse tüm forum üyelerini buluşmada görmekten kıvanç duyarız....

Allah izin verirse gezecem bakalım inşallah ... :good:

oooooo murat hoçam genemi tanışamıcaz ya senle hep ekiyosun ama olmuyo bak böyle

ok herşey tam netleşsin konvoy halinde çıkarız.biz de izmir ekibiyle buluşuruz artık bi noktada..:good:

Geri