30000 € = '94 Supra ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan iceboy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o degilde hic bir kız (daha doğrusu benim cevremdekiler) bi subaruya bi s2000 e aa negüzel araba demiyorlar hatta "iğrenc" "bu ne" "o arkadaki çıkıntı ne" (spoilerden bahsediyorlar) tarzı yorumlar koyuyorlar.. işin gerçek kısmı böyle olunca benim karar değişir arkadaş :) supraya cok 60 milyar scricco modası var sosyete hatunlarında şuan direk bordo scricco al 1.4.. 400 tl vergi :) gez toz .. çoş :D

Bende böyle Supra olacak yanımdaki kızda arabama laf söliycek.Ben onun alnını karışlarım.Valla gaza asıldım mı midesini düğümlerim :D:D

zevkine alınıcak en güzel araç. dubai de bu kadar tututlduğuna göre, zenginlerinde bi bildiği vardır elbet.

zevkine alınıcak en güzel araç. dubai de bu kadar tututlduğuna göre, zenginlerinde bi bildiği vardır elbet.

dubaide var bu araçlar doğru.. ama dubaide tutulmasının sebebi araplarda toyota sempatisinden de olabilir..onlardaki (taksileri offroad jeepleri) hepsi toyota.. bu açıdan da bakılabilir..birde tabi 11 milyona 45 lt depo doldurabildiginiz bir ülke :)

2. haftasonu arabam değil de 3. 4. arabam olarak belki düşünebilirdim ama 26bin eu bu arabaya ben wermem:)

dubaide var bu araçlar doğru.. ama dubaide tutulmasının sebebi araplarda toyota sempatisinden de olabilir..onlardaki (taksileri offroad jeepleri) hepsi toyota.. bu açıdan da bakılabilir..birde tabi 11 milyona 45 lt depo doldurabildiginiz bir ülke :)
Toyotaya ne kadar meraklı olurlarsa olsunlar standart ötesi araç benim bahsettiklerim. kendilerine yenibi araç yaratabiliyorlar, sanırım onların hiçbiri supralara harcanan para kadar değildir. Birçok videolarında ferrarileri mi dersiniz lambo larımı dersiniz tokatlıyorlar. tabi harcadıkları miktarın 100-150 bin dolar olması aracın nekadar keyifli olduğunu anlatıyordur. O araçların da çoğu nos lu ne yokki araçlarda.Onların yalancısıyım :) 800-900 hatta 1000 beygirlerden bahsediyorlarki çok ciddi araçlardan bahsediyoruz.

heyt be :D
12134-1997-Toyota-Supra.jpg

ötesi yok yaaa sade ve güçlü =))

Geri