30000 € = '94 Supra ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan iceboy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
efsaneler ölmez alınır yaşanılır tadına varılır..

dubaide var bu araçlar doğru.. ama dubaide tutulmasının sebebi araplarda toyota sempatisinden de olabilir..onlardaki (taksileri offroad jeepleri) hepsi toyota.. bu açıdan da bakılabilir..birde tabi 11 milyona 45 lt depo doldurabildiginiz bir ülke :)

Dubai'de Supra nın r34 gtr ın yeri her zaman ayrıdır.Dubai'de çok fazla tuner var ve imkanlarından dolayı çok ciddi modifiyeler yapabiliyorlar,bu sınıftaki en efsane araçlardan birisidir supra ve modifiyeye çok iyi cevap verebilmektedir.Dubai'de supranın bu kadar tutulmasının en büyük sebeplerinden birisi supranın araç kişiliği olarak drifte çok uygun olması ve az öncede bahsettiğim gibi çok verimli bir araç olması.

Dubai'de toyota markasının çok kullanılmasının sebebi dayanıklılığı gündüz gece arasında 25 derece fark var ve araçlar 55 derece altında otobanda hız sınırı olmayan bir ortamda tabiri caizse eşşek gibi kullanılıyor hep top speed e yakın olarak.Ama çoğu yagını suyunu benzınını koy devam et modunda dünya kdar yol gıttıgınden tutuluyor toyota markası.

32bine de satıyorlar carrera 97 falan
yada 10 daha koy corvette al
n bilim para senin al bişi :)

bencede verilir...

30 000 euroya neler alınır bı arastırsak ne gerek var 15 yasında arabaya 2 deıl 5 ıncı aracım olması lazım almam ıcın :)

EEWET ARABA GÜZEL AMA O PARA YI VERDİNMİ O ARABAYLA EVLENDİN DEMEKTİR Bilmem anlatabildim mi?:D

eminimki o paralara rahat satarlar bu arabalrı tek ve eşsiz olmak gibisi varmı kaçtane var ki dünyada bundan artık param olsun hiç düşünmem her biliyo piyasayı bmw le girmek var bide aaa supra gelio demek var kaç kişi yolda şahit olmuş gidişine ben 2 defa karşılaştım oda yetti

araba oyunlarında favorimdir:DO kadar ulaşılmaz yani benim için:D
o para verilir mi derseniz?herkesin belirttiği gibi bencede nakit sıkıntısı yoksa alınabilir sadece zevk için.

caddebostanda bir supra görmüştüm adam modifiye etmişti siyah enkli bir araçtı.inanılmaz bir sesi ve görselliği vardı herkes porchelere değilde supraya bakıyordu.2 ay sonra sahibindende satılıktı 65000 dolara.1 haftada satıldı.O supraya verılırdı zaten o para.haftada 1 supra ılanlarına bakarım o gun bu gundur.SATILAN bir supra görmedim kısa vadede:).AMA meraklısı olsam paramda olsa son sahıbı olarak alırdım.

Geri