[34 AR 2201] CoRSa.. //__* Son Haliyle..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre-G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fotolar süper çekilmiş ellerine sağlıkk allah kaza bela vermesin maşallah

resimler müthiş yine.. kazasız belasız

güzel resimler.Allah kaza bela vermesin.güle güle kullan...

eywallah saolun..

fotograf makinan nedir bu arada? nikon mu kullanıyosun?

Canon..

maşallah güle güle bin kardeş

teşekkürler..

emre jant alacaksan , bunları bana sat

walla jantlarda çizik bile yok satmak isterim ama arabayı satarken standarta çewirmeyi düşünüyorum o yüzden bu jantlar kalıcı olcak sanırım=) Eğer fikrimi değiştirirsem siteye ilan weririm..

maasallah, cok guzel olmus, ledli stoplar gece muhtesem gozukuyor, ve saniyorum senin aracini 1-2 kez biryerlerde gordum gibi, avrupa yakasinda oturuyorsan tabii :)

Saolasın..Anadolu yakasında oturuyorum ama hergün awrupa yakasına gidip geliyor araç:)

fotolar süper çekilmiş ellerine sağlıkk allah kaza bela vermesin maşallah

eywallah

angel far kullanıcısı olarak memnunmusun? bu angelları takarken slikon falan çekiliomuş ben pek anlamam gerçide, daha sonra çıkarsan angelları, arabanın orjinalliğinde bişey bozulur mu? bide 8000k olunca görüntüsü hoş olmuş peki yolu aydınlatması nasıl? ayrıca herkes gibi bende fotolar çok etkileyici diyorum :)

angel far kullanıcısı olarak memnunmusun? bu angelları takarken slikon falan çekiliomuş ben pek anlamam gerçide, daha sonra çıkarsan angelları, arabanın orjinalliğinde bişey bozulur mu? bide 8000k olunca görüntüsü hoş olmuş peki yolu aydınlatması nasıl? ayrıca herkes gibi bende fotolar çok etkileyici diyorum :)

Evet memnundum herangi bi sorunu yoktu buhar yapma gibi..silikonda çektirmemiştim gerek yok..çıkarınca orjinallik bozulmaz..xenonlar 8000k mtec idi..sorun yoktu gayet güzeldi..yağmurlu we normal hawada aydınlatması iyiydi..

aracınız gercekten cok şık...kazasız belasız.gule gule kullan.farları mükemmel...jantlarda orjinal galiba?

evet jantlar orjinaldi..

Araç pert olmuştur..Konu kilitlenirse sevinirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri