4 amortisör fiyati işçilik

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aciklama icin teşekkür ederim bilmiyorum belki bilirsiniz son bir yasa vardi sigortalar daha uygun diye muadil yedek parca kullanabilirler diye

Bu parçaları sigorta şirketleri tedarik etmeyecek, servis takacak biz ücretini ödeyeceğiz.

Eğer dediginiz gibiyse benim arac yeni 90000 km oldu normal yani bir de ornek sol on patlaksa sadece sol on degisse olur mu illaki sag onunde degismesi gerekirmi aracın dengesi açısından

Benim sattığım araç 160.000 km ye gelmişti ama üzerinde orijinal amortisörleri vardı. Aracımı hiç hor kullanmamıştım, asfalttan indiği çok çok nadirdi.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amortisorlerin tamiratı yoluna da gidebilirsiniz.

istanbul'da bu işi garaNtili şekilde yapan yerler var.

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amortisorlerin tamiratı yoluna da gidebilirsiniz.

istanbul'da bu işi garaNtili şekilde yapan yerler var.
Bursada ikamet ediyorum tamir geçici cozum diye düşünüyorum belli bir sure sonra muhtemelen degistirmek zorunda kalırım teşekkürler

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen c.tesi corsa c aracımın arka amartisörleirni değiştirdim. servis arka iki amartisöre GM marka cifti 225 tl dedi. kampanyalı fiyat var falan işcilikde 150 tl dedi. Dışardan amartisörleri ciftini 210 a aldım GM marka yine. Ustama gittim ön amartisör üst takozlar değişti, rot milleri değişti, yag değişimi yapıldı,filtreler değişti 100 tl işçilik aldı ustamda.

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen c.tesi corsa c aracımın arka amartisörleirni değiştirdim. servis arka iki amartisöre GM marka cifti 225 tl dedi. kampanyalı fiyat var falan işcilikde 150 tl dedi. Dışardan amartisörleri ciftini 210 a aldım GM marka yine. Ustama gittim ön amartisör üst takozlar değişti, rot milleri değişti, yag değişimi yapıldı,filtreler değişti 100 tl işçilik aldı ustamda.
Sizin dediginize göre servise göre daha uyguna geliyor en iyisi yedek parcaciya gidip ruhsata bakip hangi parcalar uyarsa fiyat almak teşekkürler

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin dediginize göre servise göre daha uyguna geliyor en iyisi yedek parcaciya gidip ruhsata bakip hangi parcalar uyarsa fiyat almak teşekkürler
O corsa C sizinkine göre ucuz olur.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen dışarısı daha uyguna geliyor bence önce servisi arayın parca fiyatlarını ve işçilik fiyatların ögrenin, sonrada yedek parcacıdan fiyat alın işcilik dışarda daha ucuz olacagı kesin ancak servisde garantili yapıyor

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen dışarısı daha uyguna geliyor bence önce servisi arayın parca fiyatlarını ve işçilik fiyatların ögrenin, sonrada yedek parcacıdan fiyat alın işcilik dışarda daha ucuz olacagı kesin ancak servisde garantili yapıyor
Servisin garantisinin suresi ne kadar bilginiz varmi birde ne gibi durumlarda sizce garanti gecerli olur ki örneğin 3 ay sonra cukura girince amortisor zarar görse kullanici hatasi diyebilir mi teşekkürler

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisin garantisinin suresi ne kadar bilginiz varmi birde ne gibi durumlarda sizce garanti gecerli olur ki örneğin 3 ay sonra cukura girince amortisor zarar görse kullanici hatasi diyebilir mi teşekkürler

servis 1 yıl hem parca hemde işcilik garantisi veriyor. Ancak bırakın 3 ay sonrayı ertesi gün cukura girdiniz bişi oldu yine kullanıcı hatası derler :))

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
SW 2005 ASTRA H arka amantisör bulamadım internet te. Ancak Ankaraya gidince parçacılara bakacağım. Salıncağı yeni değiştim tekrar ses yapıyor. Dağa taşa girersem olacağı bu.