4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 4. Ankara Buluşması

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar bugün  Ankara Lumar bayisinden ATR serisi cam filmi için 5 cam 275 TL nakit fiyat aldım. Cam filmi düşünenlerle buluşmada görüşelim ve toplu montaj için fiyat alalım diyorum. Cam filmi düşünen var mı?

Ben 1 numara en açık olan modelden taktıracağım. ATR serisi metalli ve premium seri olarak geçiyor.

http://www.tintcenter.com/films/llumar/l_atr_ch/

Mustafa Bey, 1. sayfadaki katılımcı listesini güncelleyebilir misiniz? Kaç kişi olacağız merak ediyorum :)

Bir de, kapı içi led aydınlatmasını siz yapabiliyor musunuz basit bir işlem mi acaba? Benim de aklımdaki uygulamalardan biri bu çünkü :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

chiv link' Alıntı:
Mustafa Bey, 1. sayfadaki katılımcı listesini güncelleyebilir misiniz? Kaç kişi olacağız merak ediyorum :)

Bir de, kapı içi led aydınlatmasını siz yapabiliyor musunuz basit bir işlem mi acaba? Benim de aklımdaki uygulamalardan biri bu çünkü :)

Liste güncel ismini ekletmek isteyen varsa ekleyeyim.

Kapı içi led uygulaması gayet basit. Malzeme bulabilenler bulsun bulamayanlara ben 2 araç için yardımcı olacağım. Takması 2 kapı için 20-30 dakika sürüyor. Malzemeleri önceki mesajımda belirtmiştim.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar bugün  Ankara Lumar bayisinden ATR serisi cam filmi için 5 cam 275 TL nakit fiyat aldım. Cam filmi düşünenlerle buluşmada görüşelim ve toplu montaj için fiyat alalım diyorum. Cam filmi düşünen var mı?

Ben 1 numara en açık olan modelden taktıracağım. ATR serisi metalli ve premium seri olarak geçiyor.

http://www.tintcenter.com/films/llumar/l_atr_ch/
bende cam filmi var ve bu arabaya çok yakıştığını düşünüyorum.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Liste güncel ismini ekletmek isteyen varsa ekleyeyim.

Kapı içi led uygulaması gayet basit. Malzeme bulabilenler bulsun bulamayanlara ben 2 araç için yardımcı olacağım. Takması 2 kapı için 20-30 dakika sürüyor. Malzemeleri önceki mesajımda belirtmiştim.

Valla eğer ki başka birine benden önce söz vermediyseniz, ben kapı içi led uygulamasını çok isterim :)
Sizin için malzemeleri bulmak sorun olmayacaksa, ben size ücreti IBAN üzerinden gönderebilirim veya da buluştuğumuz zaman da verebilirim :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

chiv link' Alıntı:
Valla eğer ki başka birine benden önce söz vermediyseniz, ben kapı içi led uygulamasını çok isterim :)
Sizin için malzemeleri bulmak sorun olmayacaksa, ben size ücreti IBAN üzerinden gönderebilirim veya da buluştuğumuz zaman da verebilirim :)

֖mür bey yolunuz Ulus Anafartalar caddesine düşerse elektronikçiler çarşısı var. Ordan

2 adet kırmızı mantar led
2 adet 500 ohm direnç
yarım metrede makaronla tel kablo alın.

Malzemelerin hepsi 1-2 TL tutar. Malzemelerin fiyatından ziyade Ulusa gidip alması sıkıntılı. Dediğim gibi 2-3 araç için fazladan malzemem var. 2 araç için de montaj zamanımız olur. Buluşmada malzemesi olmayanlara yardımcı olacağım.

Malzeme almaya fırsatınız olmazsa ilk sözüm size olsun. İç aydınlatma, plaka aydınlatma için malzeme konusunda sürprizlerim olacak  ;)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ömür bey yolunuz Ulus Anafartalar caddesine düşerse elektronikçiler çarşısı var. Ordan

2 adet kırmızı mantar led
2 adet 500 ohm direnç
yarım metrede makaronla tel kablo alın.

Malzemelerin hepsi 1-2 TL tutar. Malzemelerin fiyatından ziyade Ulusa gidip alması sıkıntılı. Dediğim gibi 2-3 araç için fazladan malzemem var. 2 araç için de montaj zamanımız olur. Buluşmada malzemesi olmayanlara yardımcı olacağım.

Tamamdır, malzeme listesini aldım teşekkür ederim. Ulus tarafına uğrayamam da iş yerinin civarlarda ve evin oralarda elektrikçiler var bildiğim 2-3 tane. Onlara soracağım umarım bulabilirim,

Teşekkür ederim tekrar pazar günü görüşmek üzere... :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
taksi durağı dediğimiz yolun sağ kısmı. rahatlıkla sığarız. sağa çeker dörtlüleri yakarız. benim evim çok yakın buraya. zaten hep birlikte hareket edeceğimizden tampon tampona sokuluruz. gelecek arkadaşlara numaramı ilettim. yaklaşık 10 küsür km konvoyla gelcez. :D

bende anıttepe tarafından gelicem, aşti konvoyuna benide eklerseniz sevinirim..  ;)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

chiv link' Alıntı:
Tamamdır, malzeme listesini aldım teşekkür ederim. Ulus tarafına uğrayamam da iş yerinin civarlarda ve evin oralarda elektrikçiler var bildiğim 2-3 tane. Onlara soracağım umarım bulabilirim,

Teşekkür ederim tekrar pazar günü görüşmek üzere... :)

Görüşürüz, elektronikçiler fırsatçılık yapabilir malzemeler 5 lirayı geçmez. Ben saat 1300 gibi orda olacağım. Orda ilk görüştüğüm arkadaşlara malzeme konusunda yardımcı olacağım.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı içi ledler için 3mm mi yok sa 5 mm lik mi kullanıyorsunuz. bende önler 5mm arkalarda 3mm var