5 Temmuz Opelim.net 5 yaşında Bolu Abant Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim arabada yer olucak ankara batıkentten gelenler ulaşın bana ...yanlız ufak bir sorun var ben saat 12 de çıkıyorum fabrikadan nasıl olucak bilmiyorum veya ankaradan çıkanlar kaçta buluşacak ?

ilk fireyi veriyim ben o zaman
askere geldiğimde devrekte kalma ihtimalim vardı orda kalsaydım gelirdim cünkü yakındı abanta ama artık cok uzagım abantada ankarayada:[[

bu sene ilk defa yokum yaş günü kutlamasında aklım orda olacak ama ni yapalımmm...

yani ilk defa LND yazılmayacak o listeye, komutanları da ikna etsekte:]]]

bu hafta sonu abanta gidip yer bakıcaz. bu sefer bayaa kalabalık olucaz gibi.
Organşzasyon şirketiyle aktiviteler konusunda anlaştım. Müzik tesisatı ve dj olacak. Çocuklar için iki palyaço. İki tane langırt masası bir tanede büyük langırt (kendimi bağlayıp oynayacağımız ) veya bu boğa olur ya üstünde durmaya çalışırsınız ondan olacak. hangisi olacağına henüz karar veremedim ama büyük langırt aklıma daha çok yatıyor ekipler halinde oynanabilir diye. Tabii bunların kurulumu için anlaşacağımız yerde uygun yer olup olmamasına da bağlı bu oyunlar.

son durum nedir Yelizcim?

bide benim merak ettiğim ben ilk defa kaltılıcam bu yıl bu organizasyona nasıl oluyo işler ordanmı temin edicez herşeyi mangal falan bişiler getirmek gereklımi

Son düzenleme:
"Yeliz Organizasyon detaylarını artık versen değilmi bak herkes ve ben meraktayız;
Saat kaçta abantta olunacak nerde olunacak ve neresi ile anlaşıldı yemek için?

Eh geriye sayım için çok az bir süre kaldı değilmi;) ?

LND bu sene bir türlü katılamadığım yaşgününe bu sefer ben katılabiliyorum ve sen yoksun:( velaket edicem kuzu yerineee...""

Ankaradan kaç kişi gidicekki veya kaçta çıkacak? ya bi zaman bildirinki ona göre ayarlıyalım işlerimizi :S veya gelmeyelim yani

"Yeliz Organizasyon detaylarını artık versen değilmi bak herkes ve ben meraktayız;
Saat kaçta abantta olunacak nerde olunacak ve neresi ile anlaşıldı yemek için?

Eh geriye sayım için çok az bir süre kaldı değilmi;) ?

LND bu sene bir türlü katılamadığım yaşgününe bu sefer ben katılabiliyorum ve sen yoksun:( velaket edicem kuzu yerineee...""

Yönetim Kurulu, organizasyonu planlamak için yerinde keşif yapacaktı ama bizim İstanbul baskınımız, onlara engel oldu... ;)

Sende Çatla... :D

Geri