90/2 Gidiyorum

@eRaGoN: E200le gezmişsin sen askerlik yapmamışsın :D

@KRAL: Astracı Çağatayın yeğeni kim diye ararım orda :D

@FTH: Burdur genelde doğu yolluyo diyolar Karsa gidersem babamın arabasını isticem onu versinler :)

@akselerbol: Ben İstanbul gittiğim için İstanbula düşme ihtimalim çok az :(

@beyaz guvercin: Ben tecilimi bozdurdugumda ocak ayıydı kolay geliodu hava ısındıkça içime bi hüzün düşüyo 2 yazı o kadar erkekle geçirmek var :D

@CorsaBursa: Teşekkür ederim.Cümlemizin..

@AvO: Amin kardeşim beklerim :)

@asabi: Teşekkürler..

@multicdti: Evet uzun dönem gidiyorum..

ne diyelim hayırlı teskereler asker :)

Bende bugün bi arabanın arkasında gördüm 90/1 yazıyordu. Anaa dedim 90'lılar askere gidiyor. :| :)

Hayırlı Teskereler. :)

bende yedek subay olarak acemiliğimi burdur da yaptım. farklı taburlarda farklı isimler altında bölükler mevcuttu o zaman(yıl 2004) ve 7-8 bin asker olduğunu söylüyorlardı şimdi ne durumdadır bilmiyorum. hayırlı teskereler.

Son düzenleme:
Hayırlı tezkereler Sercan şimdiden. :)
Bu arada Sinan emin ol askerde herkez sofor olunca senin gibi E200 merso kullanmıyor. :D Bende 98 de metris'e hafif araç ulaştırmaya gittim. Sevindim tabi hafif araç yazısını görünce, ohh dedim verirler altıma bi concorde veya en kötü bir toros, bitiririz dedim. Hafif aracı gidince gördüm, 10 tekerlek kamyon. Onun için askere gidicek arkadaşların, merso felan aklını karıştırmıyalım. :D

Bende şahin flan verirler dedim ama seçmelere geldiler Ankara'dan öyle böyle derken seçildik E200 le geze geze (trabzon-istanbul-bodrum) :) bitti gitti 15 ay.. Sayılı gün ne kadar geçmek bilmiyorsada hayat bu bitiyor..
Şimdiden hayırlı teskereLer..

Bende şahin flan verirler dedim ama seçmelere geldiler Ankara'dan öyle böyle derken seçildik E200 le geze geze (trabzon-istanbul-bodrum) :) bitti gitti 15 ay.. Sayılı gün ne kadar geçmek bilmiyorsada hayat bu bitiyor..
Şimdiden hayırlı teskereLer..

Ben Ankaradan seçmeler için geldiklerinde gitmek istemedim. Çünkü hayallerimde Ege, Akdeniz bölgeleri olduğu için. Ama dağıtım yapıldığında darbeyi o zaman yedim. İst.dan D.bakıra gitmek koyduydu baya..:D

Bende bugün bi arabanın arkasında gördüm 90/1 yazıyordu. Anaa dedim 90'lılar askere gidiyor. :| :)

Hayırlı Teskereler. :)
Biz biraz geç kalınca 90 tertip gitmek zorunda kaldık hayırlısı :)

Ben Ankaradan seçmeler için geldiklerinde gitmek istemedim. Çünkü hayallerimde Ege, Akdeniz bölgeleri olduğu için. Ama dağıtım yapıldığında darbeyi o zaman yedim. İst.dan D.bakıra gitmek koyduydu baya..:D
Sanırım o duyguları bende yaşıcam çünki Burdur genelde kıbrıs ve doğu illerine yolluyormuş :) İşin kötü tarafı ben piyade olmak hiç istemiodum gele gele o geldi :D

Daha benimde askerlik duruyo ya :) Okul bitsin de bi gider geliriz hayırlısıyla :)
Sanada şimdiden hayırlı teskereler asker :)

Geri