95 oktan 97 oktan

bende benzin alırken hep 95 oktan diye belirtiyorum diyorum, fakat son 2 defadır eleman fuel save yerine v-power dan koyuyor. v-power levhasında da dik yazan v-power yazısının bir köşesinde 95 oktan diğer çapraz köşesinde de 97 oktan yazıyor. Pompacı da bu da 95 oktan diyor. Şimdi bu shell deki v-power benzin 95 mi 97 oktan mı?
Neden fuel save koymuyor.Ellerinde kalan v-power yakıtı mı bitirmeye çalışıyorlar?
ki v-power fuel saveden daha pahalı

bende benzin alırken hep 95 oktan diye belirtiyorum diyorum, fakat son 2 defadır eleman fuel save yerine v-power dan koyuyor. v-power levhasında da dik yazan v-power yazısının bir köşesinde 95 oktan diğer çapraz köşesinde de 97 oktan yazıyor. Pompacı da bu da 95 oktan diyor. Şimdi bu shell deki v-power benzin 95 mi 97 oktan mı?
Neden fuel save koymuyor.Ellerinde kalan v-power yakıtı mı bitirmeye çalışıyorlar?
ki v-power fuel saveden daha pahalı

Sakın fuel save alma ben eski sattığım aracıma fuel save mazot almıştım normalde 300 km gidiyorsa araç onda 220 zor gittim , birde adı fuel savemiş pehh

Bildiğin anam babam usülü hakiki katıksız benzin koyacaksın arabana diğer herşey yalan ve reklam kokan hareketler

Yok fuel saveymiş , yok michelin energy save miş , fasa fiso bunlar :sopa:

Geri