96 vectra b kasaya 99 vectra b farı takma

Astra değildemi eminsiniz vectra olduğuna vectra b depo herkes uymuyor uymuyor dedide ondan çok garibime gitti

Sıfırı istanbulda 25tl civarı çıkması 10tl, imkanınız varsa sordurtabilirsiniz.
Original yapmak isteyenler elimde 1 takım soket vardır makyajlı farlar için, ilk sayfada bahsettiğim işlemi yapmazsınız bu sayede. Kendi aracıma yedek getirtmiştim, gereksiz almışım :)

Astra değildemi eminsiniz vectra olduğuna vectra b depo herkes uymuyor uymuyor dedide ondan çok garibime gitti
ya mustafa sen ne inatçı çıktın ya.. :)
özel mesajla kaç defa yazdım buraya da yazdım,
vectra b2 nin depo marka farına orjinal far ayar motoru takılabiliyor hem de hiç bir ekstra işlem yapılmadan... ok?
bunu daha açık nasıl ifade edebilirim bilmiyorum,
birkaç hafta önce babamın arabaya depo marka far taktık ayar motorlarını da taktık, çalıştığını da gece kendim kontrol ettim arkadaşım,
yiter yaaa.... yiter yaaa.... :):)
rahat ol mustafa, takılıyor arkadaşım,
daha ne diyim ben sana,
başkasından duyduğumu söylemiyorum sana,
kendim taktırdım gördüm diyorum...

takmak isteyen arkadaşım far ayar motorundan birini alsın gitsin parçacıya. hangisine oluyorsa ona taksın. bende kendim taktım. tyc marka fara. bizim buradaki depo marka farlarda yok takılacak yer. tyclerde vardı bende tyc aldım. far ayar motorlarının uç kısmı biraz ince geldi onuda bantlayarak hallettik. depo markaya daha iyi oluyosa bakın ondan alın.

takmak isteyen arkadaşım far ayar motorundan birini alsın gitsin parçacıya. hangisine oluyorsa ona taksın. bende kendim taktım. tyc marka fara. bizim buradaki depo marka farlarda yok takılacak yer. tyclerde vardı bende tyc aldım. far ayar motorlarının uç kısmı biraz ince geldi onuda bantlayarak hallettik. depo markaya daha iyi oluyosa bakın ondan alın.
arkadaşım emin ol ustalar bulamamıştır, babamı da farları takıp göndermişler yeri yok diye, sonra ben götürdüm aynı şeyi söylediler, dedim sök farları, gösterdim yerini bu ne dedim haa varmış dedi, taktı,,, ustalara bırakırsan başından savar, tyc deki bantla falan kapalı değil, kelebek denen şekilde çevirerek çıkartılan kapakları var sert plastikten, bakıyor boş yer göremeyince yok diyor....

yani depo marka farın yükseklik ayarlı ve ayarsız diye iki çeşit b2 farı yoktur bence, mantıksız, hepsinde vardır....

yani depo marka farın yükseklik ayarlı ve ayarsız diye iki çeşit b2 farı yoktur bence, mantıksız, hepsinde vardır....

adresini ver sana bitane depo marka b2 farı alıp gönderecem. eğer yoksa napıcaksın.? yalancı çıkardın bizi ya. yok işte buradaki depo markalarda

arkadaşım emin ol ustalar bulamamıştır, babamı da farları takıp göndermişler yeri yok diye, sonra ben götürdüm aynı şeyi söylediler, dedim sök farları, gösterdim yerini bu ne dedim haa varmış dedi, taktı,,, ustalara bırakırsan başından savar, tyc deki bantla falan kapalı değil, kelebek denen şekilde çevirerek çıkartılan kapakları var sert plastikten, bakıyor boş yer göremeyince yok diyor....

ya arkadaşım bak. sen hala iddia ediyorsun. ben alırken ustalara sormadım zaten kendim gittim parçacıya kendim baktım. tamam senin dediğin olsun. var kardeşim ben yalan söylüyorum. tyc marka benim fabrika onun reklamını yaptım. depo markayı karaladım. tamam

ya arkadaşım bak. sen hala iddia ediyorsun. ben alırken ustalara sormadım zaten kendim gittim parçacıya kendim baktım. tamam senin dediğin olsun. var kardeşim ben yalan söylüyorum. tyc marka benim fabrika onun reklamını yaptım. depo markayı karaladım. tamam
ya ahmet ne kadar alınganmışsın sen arkadaşım, ne sana yalancı dedim ne de tyc senin herhalde dedim,,, sadece bir konuyu netleştirmeye çalışıyorum, imkanın varsa farı değil de fotoğrafını ekleyiver buraya, o şekilde netleşir konu, ben seninle idaalaşmak için yazıyorum sanmışsın ama hiç aklıma bile gelmedi, ayrıca seni tanımam bilmem neden yalancı gibi bir ithamda bulunayım? buluttan nem kapma, rahat ol biraz. imkanın varsa senden ricam yok dediğin farın marka yazısını ve arkadan çekilmiş bir fotosunu gösteren birkaç foto eklemen, mümkünse tabi, değilse canın sağolsun...

Geri