98 model astra cd 125.000 km 18500 e alınırmı

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza her zaan rısktır ama kaza yaptıgınızda da can guvenlıgınız daha da onemlı...masraf cıkarmaması derken sadece sunu arastırın palıo 1,6 ıle vectra 2,0 ın termostat fıyatlarını sorun sadece parca konusunda da fıatın ne kadar fazla oldugunu goreceksınız..dayanıklılık konusuna gelınce 200 000 de 99 fıat ıle 99 opel ı bır kıyaslayın, bakalım hangısı daha sorunsuz ve daha saglam..arkadasın bırısı ınsıgnıa yı kotulemıs..2009 modellerınde sorun olması gayet normal cunku ılk pıyasaya cıktı, ayrıca vw fsı motorlarda sorun yokmu, her markada sorun ılla kı vardır ama kalıte her zaman kalıtedır...fıat hıc bır zaman opelle kıyaslanamaz bıle..ayrıca modelı yuksek dıye 3 kurusluk arabalara 5 kurus veren bır zıhnıyete markalar napıyor fıyatlarını dusurmek ıcın ılla kı araclarda oynama yapıyor..yanı yenı nesıl araclarda sorunun olmasının tek sebebı yıne bu bakıs acımız..bır clıo suan 48 000 ne, bır duster 54000 e satılıyorsa opel de olsun vw da olsun toyota da olsun bazı ımtıyazlar verıp fıyatı cekıp parcalardan kısmak zorunda..bu arz talep olayı gıbı bısey..

biz 99 opel yerine git 99 palio al demiyoruz. neden anlamamakta ısrar edip marka fanatikliği yapıyorsunuz anlamıyorum! 99 opel yerine 2005-2007 belki daha yüksek model (piyasasını tam bilmiyorum) palio daha iyi olur diyorum. opel her ne kadar sağlam olsada belli bir yaşın üzerinde artık. yavaş yavaş miyadı dolan parçalar sorun çıkartacak. bende size tek bir parça söylemiyorum. sanayiye gittiğinizde opelin parçalarındansa fiatın parçaları çok daha uygun olacaktır genel itibariyle.( ayrıca dizel motorlarda fiatın motorunu kullanıyor opel. beğenmediğiniz fiat!)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu nasıl buralara geldi :)

Aslında kararı verecek olan Ferhat bey,,,
Ferhat beyin ihtiyaçlarını hangi araç karşılıyorsa onu seçmeli bence...
Abimin 2000 model Tipo su var... Bagajı yok denecek kadar az, 100 den sonrası malum... debriyaj taş gibi... gel gör ki aracını kullanırken keyif alıyor..... önemli olan nokta da bu olsa gerek....
Banada sıfır palio verseler binmem çünkü keyif alamam... dünyanın sorununu da cıkarsa vectramı seviyorum... kullanırken keyif alıyorum....

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu nasıl buralara geldi :)

Aslında kararı verecek olan Ferhat bey,,,
Ferhat beyin ihtiyaçlarını hangi araç karşılıyorsa onu seçmeli bence...
Abimin 2000 model Tipo su var... Bagajı yok denecek kadar az, 100 den sonrası malum... debriyaj taş gibi... gel gör ki aracını kullanırken keyif alıyor..... önemli olan nokta da bu olsa gerek....
Banada sıfır palio verseler binmem çünkü keyif alamam... dünyanın sorununu da cıkarsa vectramı seviyorum... kullanırken keyif alıyorum....

evet bende sizin gibi düşünüyorum sıfır palio bile verseler seerek kullanamam :) bu palio ya hakaret değil tabiki zevk meselesi 2000 model astra cd işimi görür diyorum lakin piyasası çok yüksek 22 24 yasında broadway lerin europa ların hala peynir ekmek gibi kullanıldığı ve perte çıkmadığı bi dünyada astra da elimde kalmaz heralde memnun kalmazsam satarım zararınada olsa kullandgıma sayarım artık aracı kullandım cok ust duzey degıl ama ılk aracım oldugu ıcın işimi görür diye düşünüyorum saygılar :)

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben palionun en ıyılerınden bırısını kullandım 6 ay.. 1,6 16v hl..lpg takılmamıs 86 000 deydı sattıgımda arac..arabada kalkıs super ama yolda durmaz, fren yapsanda durmaz, tekrar dıyorum parcası opelden cok cok pahalı, guvenlık hıc yok..sız ıstıyosunuz kı araba olsun hıc masraf acmasın..o ıstedıgınız fıat palıo nun 2005 modelınden az hasar acar...evet ayrıca sunuda dedım fıyatta ındırım yapmak ıcın kullanılan malzemede degısıklık yapıyorlar dedım ama kalıtesız demedım..opel her zaman en ust bır fıat aracından daha kalıtelı ve ust sevıyede bır aractır..ayrıca dızel motor olayına gelelım, bu konu forum sıtelerınde cok konusuldu, opel keske o 5 para etmez fıatında kullandıgı 1,3 dızel motoru yerıne yenı cıkan astralarda 1.6 motor a gecıs yapsa zaten satıs rekoru kırcak...sonuc olarak sıze fıatta mutluluklar :)

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayın etmeyin, herşey parça fiyatı ya da sorunsuzluk değildir. 1998 model eski Corsamı, bırakın Tofaşın arabalarını, 2012 model Toyota Yaris'le bile değişmem. Şu an ablamda Yaris var. Arabayı her kullanığımda ah Opel ah diyorum.

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelmi fiatmı kargaşasına düşmedim hiç düşeceğimide sanmıyorum şuan sadece piyasayı takip ediyorum uçuk fiyatlar ve yalancı satıcılarla ücadele ediyorum hayırlısı bakalım ...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin işiniz cidden zor... Artık 2. el araba almak istiyorumla gel beni kazıkla demek gibi maalesef. Opelle karşılaştırılmaz bile ama sıfır tata vista falan düşünmezmisiniz 22.500tl sıfırı.

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin işiniz cidden zor... Artık 2. el araba almak istiyorumla gel beni kazıkla demek gibi maalesef. Opelle karşılaştırılmaz bile ama sıfır tata vista falan düşünmezmisiniz 22.500tl sıfırı.

yok hocam buyuk konusmayalımda o tata denen araca bedava bınmem kullandım ben bıkac kere bde ıs yerımde telcolıne olan vardı hem lanet bı araba hemde neyse ozellıgı parcası cok ucuk tesekkurler

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şöyle bir şey söylemek isterim opelle fiatı karşılaştıran arkadaşlar için yada neyse
ilk aracımın ismi opel astra g ve bu markayı rastlantı sonucu seçen biri değilim küçüklüğümden beri sanayileri bilirim ve arabaları tanırım opelllerin en büyük problemi konforsuz sert süspansiyon ları bunada bizim halkımızı şöyle bir uydurma sunuyor yol tutuşu sağlamlığına yansıyor ne yani süspansiyonları sert olmasa dahamı dandik olucak kronik problem diye bir şey yoktur kronik olan bir sistem yoktur bunu kafanızda çıkartın. başkada opelin hiç probelmi yoktur zaten motoruna diyecek bir laf da bulunmaz sanmmıyorum yıllatın üretimi ve hala arkasında durularak ve geliştirelerek giden bir ecotec motor
gelelim fiata yani 1.3 multijet motorlu araçlara yada hangisi olursa
fiat hyundai böyle araçları en iyi tanıyacak adamlar kimdir diye bana soru yöneltilse ilk aklıma gelecek kişiler taksicilerdir. şöyle söylim bir yığın taksici tanıyorum sanayiden zaten çoğu hyundai kullanıyorlar gazlı araçlar ve çok memnunlar fiat ise sıkıntıları ise şunlar direk duyum dan yazıyorum
aşırı konforsuz güven vermeyen kalas gibi araç 1.3 multijet motoru ödüllü bir motor ama gel gelelim taksicilere sormak lazım çok srunlu diyorlar ki sanayide refteke sırası meşhur oldu son 2 yıldır kalkıpta opellle fiatı karşılaştırmak saçmalık gereksiz
uzun lafın kısası ölü araç almicaksın her aracında yılına kanma 1 2 fazla ver sağlam al içine yatanı al o daha genç diye hiç beğenmediğin aracı da almanın ne anlamı var anlamıyorum sonuçda bunların hepsi bir gün sorun çıkartıcak fazlada kasmican sen o sorun olayını en aza indirmek için bakımlı araç alıcan ve bakımları eksiksiz ve geciktirmeden yapıcanki aracında sorunsuz olsun belli bir yere kadar tabi :) herkezin hakkında hayırlısı olsun 2. el araç almak sorun

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şöyle bir şey söylemek isterim opelle fiatı karşılaştıran arkadaşlar için yada neyse
ilk aracımın ismi opel astra g ve bu markayı rastlantı sonucu seçen biri değilim küçüklüğümden beri sanayileri bilirim ve arabaları tanırım opelllerin en büyük problemi konforsuz sert süspansiyon ları bunada bizim halkımızı şöyle bir uydurma sunuyor yol tutuşu sağlamlığına yansıyor ne yani süspansiyonları sert olmasa dahamı dandik olucak kronik problem diye bir şey yoktur kronik olan bir sistem yoktur bunu kafanızda çıkartın. başkada opelin hiç probelmi yoktur zaten motoruna diyecek bir laf da bulunmaz sanmmıyorum yıllatın üretimi ve hala arkasında durularak ve geliştirelerek giden bir ecotec motor
gelelim fiata yani 1.3 multijet motorlu araçlara yada hangisi olursa
fiat hyundai böyle araçları en iyi tanıyacak adamlar kimdir diye bana soru yöneltilse ilk aklıma gelecek kişiler taksicilerdir. şöyle söylim bir yığın taksici tanıyorum sanayiden zaten çoğu hyundai kullanıyorlar gazlı araçlar ve çok memnunlar fiat ise sıkıntıları ise şunlar direk duyum dan yazıyorum
aşırı konforsuz güven vermeyen kalas gibi araç 1.3 multijet motoru ödüllü bir motor ama gel gelelim taksicilere sormak lazım çok srunlu diyorlar ki sanayide refteke sırası meşhur oldu son 2 yıldır kalkıpta opellle fiatı karşılaştırmak saçmalık gereksiz
uzun lafın kısası ölü araç almicaksın her aracında yılına kanma 1 2 fazla ver sağlam al içine yatanı al o daha genç diye hiç beğenmediğin aracı da almanın ne anlamı var anlamıyorum sonuçda bunların hepsi bir gün sorun çıkartıcak fazlada kasmican sen o sorun olayını en aza indirmek için bakımlı araç alıcan ve bakımları eksiksiz ve geciktirmeden yapıcanki aracında sorunsuz olsun belli bir yere kadar tabi :) herkezin hakkında hayırlısı olsun 2. el araç almak sorun
multijet motor en sorunsuz dizel motordur :D 600 bin yapan var arabayla anahtar değmeden. ama taksici milleti 2 şöför çalıştırır bakımları hak getire araba ne yapsın. 15 bin bakım aralığı var multijetin en sessiz en sağlam dizel motor multijet...