98 model astra cd 125.000 km 18500 e alınırmı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce yeni dacia'ya baktım biraz. 1,5 dci motor + klima 32000 lira ;) esp standar olarak geliyor.

corsa 39000 lira en boş 1,3 cdti olanı. klima standart.

7000 lira fark. :)

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

multijet motor en sorunsuz dizel motordur :D 600 bin yapan var arabayla anahtar değmeden. ama taksici milleti 2 şöför çalıştırır bakımları hak getire araba ne yapsın. 15 bin bakım aralığı var multijetin en sessiz en sağlam dizel motor multijet...

bakarsan bağ bakmazsan dağ misali tek elden kullanılmış 2011 fiat albea 1.3 multijet 657 binde daha motora el sürülmemiş vede hala tıkır tıkır ama yinede söylerim bir opel le kıyaslanacak araçlar değil

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes araba konusu olunca bi taksici veya taksi örneği veriyoda kimse demiyoki taksici arabayı nasıl kullanıyor. 22 yaşındayım. bir tane düzgün taksi kullanan adama rastlamadım. eşşeğe biner gibi arabaya biniyorlar. ne kaporta ne motor bırakıyolar sonra sanayide kahvede; efendim falanca marka mı? aman aman işe yaramaz sakın elleme der markayı öldürür geçer.... o yüzden araba konusunda taksicileri baz almam. gider kendim araştırırım, kafama yatan işi yaparım. tercih meselesi....

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes araba konusu olunca bi taksici veya taksi örneği veriyoda kimse demiyoki taksici arabayı nasıl kullanıyor. 22 yaşındayım. bir tane düzgün taksi kullanan adama rastlamadım. eşşeğe biner gibi arabaya biniyorlar. ne kaporta ne motor bırakıyolar sonra sanayide kahvede; efendim falanca marka mı? aman aman işe yaramaz sakın elleme der markayı öldürür geçer.... o yüzden araba konusunda taksicileri baz almam. gider kendim araştırırım, kafama yatan işi yaparım. tercih meselesi....

komik 22 yaşındaki arkadaşım yap bakalım o kadar yol da görelim seni eşşeğemi biniyorsun katıramı sende birazda adamları anlamak lazım keşke herkez onlar gibi eşşeğe binse kim en kötü 600 700 bin yapabilmiş arabalarıyla şu forumda

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komik 22 yaşındaki arkadaşım yap bakalım o kadar yol da görelim seni eşşeğemi biniyorsun katıramı sende birazda adamları anlamak lazım keşke herkez onlar gibi eşşeğe binse kim en kötü 600 700 bin yapabilmiş arabalarıyla şu forumda

görünen köy kılavuz istemez! çıkar bakarsın sokağa. gördüğün kadarını alırsın kendine. ben öyle yapıyorum. ayrıca forumda gayet temiz araçlarla yüksek km üyeler var.