Aatra j 1.6 dizel sport dyno testi

Yenilmez1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar geçen hafta aldığım aracımin motor performansı %79 çıktı ve bu çok kafama takıldı birkaç yere daha sordum motor ve turbosunda hiçbir sıkıntı olmadığını abs 'nin aracı kastigini devre dışı kalmadığını söylediler biri de motor tam açılmamış dedi yani tatmin edici bi cevap alamadım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi yada bütün astralar mı böyle ? Aracım 41 binde

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence başka bir yere tekrar ölçtürün 3 yıllık ve 41 bin km deki araba da kötü kullanılmamışsa ve başka arızası yoksa motor yüzde 79 çıkmaz.Önceki aracımı 14 sene ve 270 bin km kullandım motor yüzde 80 in üzerindeydi.

Yenilmez1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir ekspertize de götürdüm yine %79 çıktı motorda bir sorun yok dediler gene boş cevaplar aldım hala mantıklı bir cevap alamadım sanırım en iyisi bir kompresyon testi

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam motor düşük devir kullanılmışsa kurum seviyesi yüksektir. şahsi fikrim carbon clean işlemi uygulayınız ve tekrar dyno testine sokunuz..

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Yenilmez1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam motor düşük devir kullanılmışsa kurum seviyesi yüksektir. şahsi fikrim carbon clean işlemi uygulayınız ve tekrar dyno testine sokunuz..
teşekkür ederim onu da denerim. Ama araç yüksek devirde yüksek vitesde uzun yolda biraz da hor kullanılmış. Eksper düşük viteslerde sıkıştırma yapın dedi çok bilgili birine de benzemiyordu ;)