abiLerim Yardım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aSreG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vectra'yı hep geri pLanda tutuyorum cunki parcası pahaLı ßakımı zor .(

Neden pahalı olsunki daha yeni arkadaşım sattı 11'e üstündeki herşeyle 1.4 sedan üstelik 1.4lerin en full'üydü ve TR'de değil Japon yapımıydı. Yani internetteki uçuk fiyatlara bakma araç başında pazarlık et. Araç başında fiyat hep farklı olur ciddi satıcıysa. 10a stock bi tane civic alıp kalan bütçenle sohc vtec yapabilirsin. Sanırım yanlış anladın ben 1.4'ü vtec yapmaktan bahsediyorum egzantrikler falan değişiyor. O şekilde Dohc değil sohc vtec oluyor. Trde yapılmış birçok 1.4 var bu şekilde hepsi 130hp üzerinde. Kalan paranla arabayı yaylar jdm yapar spoon jant takarsın. Adam akıllı 106 bulmak adam akıllı civic bulmaktan daha zordur emin ol. Uğraşırım dersen civic al derim. Sonra 13e 106 alıp 2 gün sonra motor kırabilirsin.

abilerim dediğinden yazmıyorum :)

bence honda cıvıc hb oldum olası sevmısımdır bı kac oynamayla arabayı cok harıka yapabılırsın...ama konfor ıstıyorsan vectra tabıkı ne 106 da ne hondada aynı donanımı ve konforu bulamazsın.

bence honda al, içimiz dışımız opel oldu burda biraz yenilik olsun :D

Edit: Turkche değil Türkçe konuşmaya özen gösterelim. Biz sahip çıkmazsak kimse dilimize sahip çıkmaz.

+10000

ben de temizi bulunursa hondayı düşünürüm.vectrada belki hane ama 106 gti benim gözümde tekerlekli tabut o yüzden tercihim olmaz...

hakLısnız ben honda Arıyım Gerçi bu işler kısmet işi Neye niyet nye kısmet herşey Pazaara gidince değişebilir :)

106 106 :) tadından yenmez valla :D

benzinde arabaya binicek olmak caydırıcı bi sebep gibi geliyor :) LPG taktırırsamda sürekli kulaklarım çınlar galiba :D

Geri