Acil! Çalıntı araç... (Ankara)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hmm bu tarz mesajlar araç sahibinede gidiyor bildiğim kadarı ile haliyle araçlar ile çok ilgili olmayan kişiler direk her gördüğü kanatlı mavi aracı buda sanabilir ama yinede ben tekrar araç sahibine belirteceğim ama uluorta gezebileceklerini helede ümitköyde pek sanmıyorum cidden cahil cesareti olması lazım ama ben yinede ulaştıracagım teşekkürler.

Yeni mesaj
Sewinc Erdogan 23 Şubat, 22:09 Şikayet Et
plakasına dıkkat etmedım ama umıtkoyde bıldıgım o araba 1 kişide bu 2. yi ılk defa grdummm...opet cevresınde grdum ..

Ümitköy Ankaradamı bilmiyorum ama gidip gezilmesi lazım olur olur memlekette deli çok abi.

Ankarada ve normaldede araç oralarda görülebiliyormuş bu arkadaş çalınmasından sonramı görmüş acaba?

vall abi bilmiyorum ki benimde arkadaşım değil ben facebooktan Not olarak ekledim oradan gelmiş bana da, Bir daha görürseniz verdiğin telefon numarasına sms veya çağrı atarsa sevinirim dedim.

Evet Emre bende aynı şekilde düşünüyorum ama işte bir umut çevremde kim varsa haberini saldım inşallah bir katkımız olur...

daha önce bu arabayı görmüştüm,inşallah bulunur sağlam bir şekilde...

harbi cesaretmiş adamdaki bari dikkat çekmeyen bişeye yönel hayırlısıyla bulunur bu araç

Geri