Acil! Çalıntı araç... (Ankara)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla ınsanı yaşlandırır bu durum ya ALLAH kımsenın başına vermessın ınsallah arabaya bı zayıyat vermeden yakalarlar

Güncel tutalım..

Gören duyan bilen lütfen ulaşsın.

varmı bı gelışme cagrı facebooka resım şekılde calıntıdır görenler polıse haber versın tarzında yapalım paylaşalım cagrı daha ıyı olur

Kolay geçinmenin, para kazanmanın yolu bu olmamalı. Devlet tarafından hırsızlığın, gaspın, tecavüzün, cinayetin artık önüne geçilemiyor. Bu saatten sonra da kimse bana bu ülkenin % 99 müslüman edebiyatı da yapmasın, inanın çok zoruma gidiyor.

Savas Abi guzel yazmissin

Gecmis olsun,dilerim;en kisa zamanda bulunur.

Aracin resmini paylastim facede õgleyin insallah en kisa surede bulunur

Bu yeni emniyet müdürü geldiğinden beri Ankara'da hırsızlık çok fena arttı..GC8in sahibi Polislerden ne cevaplar almış,bilseniz şaşarsınız..Bu kadar rezil bir ülke ve idare görmedim ben. Rüşvet isteyen mi,olan olmuş diyen mi,hepsi var...Okuduguma göre aracın nerde oldugunu tahmin ediyorlar ancak oraya polis bile üniformalı girmeye çekiniyormuş? Böyle bir saçmalık var mı , nasıl bir güçsüzlük veya göz yummacadır bu?Onlarca mobese kamerası + resmen kupon bir araç nasıl bulunmaz? İstenmediği için.. Başbakanın arabası falan olsa saniyede bulurlar.. Cam filmi ve egzozla gezerken saniyede ceza keserler ama..Neyse yine açtıracaklar azımı... İnşallah bulunur biran önce..

Binlerce dolar ve binlerce dakika harcanmış,emekler verilmiş,şerefsizin biri gelip alıp gidiyor,Allah binlerce kere belalarını versin,hem çalanların,hem de bu duruma göz yumanların...

Geri