ACİL: Meriva OPC 2006 model alınır mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alperd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun kazasız belasız inş
yanlız tüplü olmasına üzüldüm bu araça yapılacak en son şey olsa gerek bide opc olunca tuhafına gidio insanın

üzülmeyin :) Aldesa LPG'de hiç sorun yaşamıyorum maşallahı var çok çok memnunum. %3-%5 güç farkı ya var ya yok genelde sakin kullanırım o yüzden normal kullanımda LPG-benzin hiç mi hiç farketmez ama kafama eserse bazen ışıklarda kalkarken falan benzine atıyorum..

kimseyi yanlış yönlendirmemek için bu konuyu güncellemek zorundayım çünkü son yapılan LPG ayarından sonra güç kaybı falan kalmadı tam gaz yapınca yığılma da olmuyor benzine geçmeme hiç gerek yok hatta sanırım benzinden daha iyi gidiyor. sonuç olarak LPG'den hem de turbo arabada ALDESA LPG'den tüm önyargılara rağmen (benim önyargılarım dahil) çok memnunum.

sayfa 32 lütfen okuyun:
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=2274&highlight=lpg'li&page=32

LPG'de asıl önemli olan doğru montaj (işçilik) ve doğru ayarlar bence. Bu tez bir kez daha tecrübe edilmiş oldu.

yine de arada sırada benzinde de kullanmak faydalı olacaktır, güzelim OPC'nin motoruna zarar gelmesin:(
bize önerilen 1 depo lpg kullanıyorsan çeyrek depo benzin kullan diye oran vermişlerdi. çok şükür lpg'siz araç buldum, bunlara gerek kalmadı:D

arkadaşlar Meriva OPC'mi abime sattım!

siteden bir OPC geldi geçti :(
ama en azından yabancıya gitmedi artık yeğenlerim binecek :)

yerine de 2009 model 59.000 km'de Grande Punto (active) 1.3 dizel araç aldım; dışı beyaz, koltukları kırmızı, jantlar 16" mini cooper 5 kollu jantı ve "75 hp + race chip box" ile 1100 kilo araç çok iyi yürüyor.

tabiki OPC'nin yerini tutsun diye almadım bu aracı yaza doğru kooperatif kredisi çekecez kısmetse ona takviye yaptım bir de sürekli sehiriçi kullanıyoruz 1.3 dizel vergi ve yakıt avantajı cezbetti diyebilirim; anlayacağınız tamamen ekonomik nedenler.

hayır duanızı eksik etmeyin...

Allah hayırlı uğurlu etsin abi.Daha iyileride olur inşallah önemli olan ev ;)
En azından ilerde geçmişe bakıp, Meriva OPC'yede bindim dersin :D
Saygılar..

arkadaşlar Meriva OPC'mi abime sattım!

siteden bir OPC geldi geçti :(
ama en azından yabancıya gitmedi artık yeğenlerim binecek :)

..tabiki OPC'nin yerini tutsun diye almadım bu aracı..

hayır duanızı eksik etmeyin...

:( hadi hayırlısı olsun ne diyelim..:eek:

sahibindede 1 tane bile meriva opc yok maaşallah çok tutuluyor herhalde... sizede hayırlı olsun grande punto çok zevkli bir araç...

Allah hayırlı uğurlu etsin abi.Daha iyileride olur inşallah önemli olan ev ;)
En azından ilerde geçmişe bakıp, Meriva OPC'yede bindim dersin :D
Saygılar..

sağolasın :)

:( hadi hayırlısı olsun ne diyelim..:eek:

sağolasın abi ne yapalım kısmet böyleymiş...

sahibindede 1 tane bile meriva opc yok maaşallah çok tutuluyor herhalde... sizede hayırlı olsun grande punto çok zevkli bir araç...

evet 2010 Mart ayından beri düzenli bakıyorum bir tane bile ilan olmadı hala (kazalı bir araç ilanı hariç).

sağolun. biz de ilk izlenim olarak çok beğendik puntoyu :)

Bu sabah siyah bi Meriva OPC geçti önümden acaba sattığınız araç burayamı geldi? 35 plakaydı sonu 79 idi.