Acİlll yardim...

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki gün önce direksiyon kumandamdaki tuşlar kafayı yedi ,,, ses açma tuşuna bastığımda kaset çalara geçti ,, ses kısma tuşuna bastığımda sesi açıyordu ... esas kasede geçmesi gereken tuş radyo frekansını bir bir atlatıyordu... bu gün kornam sustu ... akşam teyibi açtığımda direksiyon kumandalarının ışığı yanmadı korna ötmedi ... bunalıma girdim ... ve halen bunalımdayım gerçekten bu araba beni üzmeye başladı sinek bişey değil ama mide bulandırır misali ... ARACIM OPEL VECTRA B CDX 97 model ... acil yardımlarınızı bekliyorum...

---------- Yeni Mesaj eklenme 31-01-2014 zamanı: 00:04 ---------- Önceki Mesaj 30-01-2014 zamanı: 23:53 ----------

anlaşılan ilk benim başıma geliyor böyle bi durum ...

ali bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o direksiyon tuşlarından bir takılı kalmış olabilir veya içinden kırılmış fakat dışardan bakıldığında görünmeyecek şekilde deforme de olmuş olabilir haricinde kolay kolay arıza yapmazlar....

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Cim modulu arızası. Garantınız devam edıyorsa garantıden yoksa 250 tl civarı.. =(

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigortalari kontrol ettim hic sknti yok cim in garantisinin olup olmadigi hakkinda bilgimde yok vallahi cok canimi sıktı... bu cim modulü arabanin neresinde acaba...?? Kornam calissa dert degil derim korna da calismiyor... arabamdan cok memnunum ama boyle ufak tefek arizalar bizim d.bakirda ustasida yok anlayan yok... kaputu kaldiran v6 gorunce geri kapatiyor caresiz kaldim vallahi....yarfimci olan hacca gitmis gibi sevap kazanir vallahi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vectra b kasada cim modülü var mı ki?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende vectra c de var biliyorum

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic bir fikrim yok ustelik cim modulunun ne oldugunu neye yaradigini ve aracin neresinde oldugunu dahi bilmiyorum...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cim modülü, direksiyon üzerinde bulunan teyp ve korna butonları ile alakalı bir modül, arıza durumunda ses tuşlarına basınca korna çalması v.b. arızalar oluyor...
Ama vectra b'de olup olmadığı hakkında benimde bilgim yok.
Genelde Vectra C sahiplerinde rastlıyoruz bu soruna.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Vectra B de CIM modülü diye birşey yoktur.
Bahsettiğiniz kumanda ışıklarının siğortası filanda yoktur.
Teybi açtığında bilği ekranın teyp menüsüne geçiyor mu..?
Eğer kumanda, ışıkları, korna hepsi aynı anda gitmiş ise. Aracınızın da yaşı var baya.
Büyük ihtimalle sarsıntıdan soketi çıkmadıysa, içine sıvı girip oksitlenmediyse Airbag sarğınız kopmuş olabilir.
Direksiyon kapagını açıp soketleri kontrol edip tuş takımının içine birşey dökülüp dökülmediğinden emin olun.
Hatta elinden geliyosa tuş takımını aç butonları kontrol edip temizle.
Ama bence Arirbag sargın kopmuş.
Çıkma bi airbag sargısı bakmaya başla.

20130705_175921.jpg