adana- samsun/çarşamba lpg ölçümü

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, geçen hafta bayram için memleketime gittim.
2000 model astra 1.6 GL aracım var. Daha lpg taktıralı 3 hafta oldu.
Hızım yaklaşık 100-120 arası seyahat ettim. 843 km yol yaptım yaktığım yakıt 116 TL.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Litre bazında yazarsanız sevinrim. Şehirlere göre LPG fiyatlar çok değişiyor. İzmir/menemende LPG PO'da 1.78TL iken, İzmirde 2.12

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0,137 tl yakmış araban km de çok iyi rakam yanlız lpg nin litresini kaç tl den aldınız buda çok önemli , ben ne kadarda sakin kullansam bu rakama ulaşamıyorum , helal olsun.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Litre bazında yazarsanız sevinrim. Şehirlere göre LPG fiyatlar çok değişiyor. İzmir/menemende LPG PO'da 1.78TL iken, İzmirde 2.12

valla murat dediğin gibi litre fiyatını yazacaktım ama arabayı gelir gelmez yıkamaya soktum. içinde ne varsa çöpe attım.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende seviyordum. bu rakamdan sonra dahada sevmeye başladım.
otobüs bileti 60 milyon 2 kişi 120 tl ödeyecektik. bide bebeğimiz var. çocuk bunaldı çektim durdum. aa burası güzelmiş çektim durdum. off sırtım ağrıdı çektim durdum. çocuk ağlayınca öff püff eden yok çek çocuğu biraz rahatlat yola devam. hiç bi sıkıntı yok. Allahtan bir mani olmazsa bu dakikadan sonra kimse bana otobüs yolculuğu yaptıramaz.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0,137 tl yakmış araban km de çok iyi rakam yanlız lpg nin litresini kaç tl den aldınız buda çok önemli , ben ne kadarda sakin kullansam bu rakama ulaşamıyorum , helal olsun.

ilker hem sakin kullandım, hem arabayı bunaltmadım, birde biz kargo sektöründeyiz uzun yol şoförlerimiz var. müdürüm hiçbir zaman 2500 devri geçirme mümkün oldukça yüksek vites düşük hız yap dediler yaptım gayette memnun kaldım. gece kayseri - niğde arasında -3,5 dereceyi gördü araba ama herhangi bi sıkıntı yaratmadı.

kayaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper valla ama şunu anlamıyorum 5. viteste 2500 devirde hız takribi kaç? benim bildiğim 5. vites 3000 devirde 110 olması lazım. yanılmışta olabilirim. sizce kaçtı acaba.