Ağustos Ayı Otomobili...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan UMUT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ağustos Ayı Otomobili...

• Kullanılan toplam oy
    153
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ankete dahil olabilmek için vaktinde bende pm den mesaj atmıştım ama aksilik olsa gerek mesaj size ulaşmadı galiba.

can şimdi tekrar gelen mesajlara baktım, çok özür dilerim kusura bakma, seni atlamışım.. aslında harika olurdu bu ay senin de ankette olman.. tamamen benim hatam...
sen bana aracın 5 adet fotoğrafı ( 640x480 olarak imageshack.us yükleyip linkleri vermen yeterli ) ve mod bilgilerini gönder, uygun rakipler ile birlikte ekim anketine alalım çünkü eylül için corsa B bekliyor sırada :):)

bu arada ekim anketi için de rengimizi belli ettik :D astra h ve GTC ler hatta cabriolar'a duyurulur... rakip belli :D

kısmet bidahakineymiş :) napalım

sizi de ekim anketine alalım :D aynı şekilde 5 adet fotoğraf ve mod bilgileri lütfen :D:D

inşallah ekime fotoları ayarlıorum :) bakalım sansımızı deneyelim :))

2 araçta güzelde kıyaslama yanlış olmuş sonuç belli baştan :(

ekime jant almış olursam bende katılırım olmadı kasım olur:D

bizim amacımız kazanmak değil bea :) neden sevinir insan zafer kazandığında kazanmak neye yararki kaybeden olduğuında gönüller bir olsun yeter :) ama kıyaslama bencede olmamıs gtc ile astra h kıyaslancak bi araç değil :) kıyaslamak gerekirse ekteki gtc ile kıyaslayabiliriz :))

Ekli dosyalar

• big_10467913_251984_9gze165.webp
    big_10467913_251984_9gze165.webp
    70.3 KB · Görüntüleme: 19
ali nin arabası hoş duruyor benim oyum ona...

arkadaslar ben bu sıtede cok eskı degılım cok fazla tanıdıgımda yok.. ıyı ve kotu yorum yapan herkese cok tesekkur ederım ,oy veren vermeyen herkesede cok tesekkur edıyorum sonucta bu bır yarısma arkadaslar,baska arac gırmedıgı ıcın belkıde bole uygun gormuslerdır, alperen abı 1 kere soyledın yanlıs bu oylama dıye haklısın, fakat devam ettırmenın bır mantıgı varmı tekrar tekrar bu tartısmaya????
olan olmus gordugunuz gıbı yarısma acılmıs devam edıyor, bende ısterdım gtc veya bertoneyle kıran kırana yarısmayı tabıkı, umut abınınde bı sucu yok burda kımsenın sucu yok bence , gıren arac olmassa ne yapsın oda.. iyi gunler

2numaraaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri