Ağustos Ayı Otomobili...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan UMUT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ağustos Ayı Otomobili...

• Kullanılan toplam oy
    153
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
can şimdi tekrar gelen mesajlara baktım, çok özür dilerim kusura bakma, seni atlamışım.. aslında harika olurdu bu ay senin de ankette olman.. tamamen benim hatam...
sen bana aracın 5 adet fotoğrafı ( 640x480 olarak imageshack.us yükleyip linkleri vermen yeterli ) ve mod bilgilerini gönder, uygun rakipler ile birlikte ekim anketine alalım çünkü eylül için corsa B bekliyor sırada :):)

bu arada ekim anketi için de rengimizi belli ettik :D astra h ve GTC ler hatta cabriolar'a duyurulur... rakip belli :D

sizi de ekim anketine alalım :D aynı şekilde 5 adet fotoğraf ve mod bilgileri lütfen :D:D

İlgin için teşekkür ederim. ben arabanın resimlerini özene özene çekmeyemeye başlar ekim için mod bilgileri ile beraber linkleri gönderirim.

serkan bendede o araba olsaydı oylamada ve aynı modlarla girseydim kesin alırdım;kıyaslamaya bak astra 1.3 90 hp ; astra gtc 1.6 180 hp

abi canını sıktığın olaya bakarmısın aldırma bukadar yaw :) benim oyum tabiki astra h tan yana emeğine sağlık

astra f nezaman olcak yau:D

Sen de bayaa emek harcadın ama zaten GTC tasarım olarak 5 kapıya göre 1-0 önde başlıyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri