Akıllanmanın Vakti Geldi Sanırım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre-G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gecmis olsun,Allah daha beterinden saklasin ama bi viraja 140 km ile girmek akilli isi degil Allahtan sana bisey olmamis ama baskalarina olabilirdi,daha dikkatli ve akilli olmak lazim

çok çok çok geçmiş olsun şükür ki sağlığında ciddi bir şey yok. araba için üzülme illaki bi şekilde gelir yerine..

Çok geçmiş olsun. Arabanın haline göre çok hafif atlatmışsınız. Kapıların çalışmamasına rağmen bacaklarda kırık olmaması büyük şans. Arkadaşın daha şanslışmız ama. Motor alıp başını gittiğine göre arkadaşın camdan fırlayıp gidebilirdi. Sıkı tutunmuşsunuz anlaşılan.

Tekrar geçmiş olsun, hepimize de ibret olsun.

Geçmiş olsun.. 140km otoyol limitlerinin bile üstünde ama sen bu hızla şehiriçinde oldukça keskin bir viraja giriyorsun!! Profesyonel eğitim almış sürücüler için bile yüksek bir sürat!! Kaygan zemin,emniyet kemerin takılı değil,hava yastıkları açılmamış ve yanında birde arkadaşın varmış..Ya O'na birşey olsaydı? Kimseye nasihat vercek değilim..31 yaşındayım,18 yaşımdan beri sürekli olarak otomobil kullanıyorum,bu yaşımda bile trafik kurallarına aykırı hareketler yaptığım oluyor maalesef..Başımdan geçen ciddi bir trafik kazasıda var.. Herkesten ricam şu:GAZ PEDALINI DİKKATLİ KULLANIN!! Ne kadar dikkatli kullanırsanız,trafik kazasında ölme ihtimaliniz o kadar azalır..

arkadaşım bu fotoları koyduğun için ayrıca teşekkür ederim daha önce böyle etkilenmemiştim bi kazadan.. artık çok daha kullanacağım gaz pedalını.. tekrar geçmiş olsun..

Geçmiş olsun,Allah korumuş sizleri..Araba gerçekten berbat durumda..Verilmiş sadakanız varmış..Daha dikkatli olmak lazım..Arabadanda çok güzeldi ama bunlar önemli değil...

ALLAH korumuş verilmiş sadakan varmış geçmiş olsun.

geçmiş olsun
hepimizin aynı şeyi yaptığı olmuştur, can taşıdığımız unutmamak lazım
verilmiş sadakanız varmış,
konu için teşekkürler

Geri