Akıllanmanın Vakti Geldi Sanırım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre-G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar BUrda konuşulanlar burda kalmasın Lütfen. Burda denilen Herzaman akıllı olalım lafları her zaman aklınızda kalsın Sadece burdan bakıldıında deil Şöför koltuğuna oturuncada o lafı hatırlıyalım lütfen Gaza basarken 1 keredaha düşünelim. Bu yüzden Gencecik bedenler Yok oluyor :( Çok çok geçmiş olsun emrecim Yaşın genç daha umarım ilerki zamanlarda böle bi hata yapmazsın kardeşim ;) İnsanların Eline verilmiş en tehlikeli şeydir arkadaşlar araba :( Kendinizi düşünmüyorsanız Arkada kalanları düşünelim lütfen...

saolun..

Arkadaşlar BUrda konuşulanlar burda kalmasın Lütfen. Burda denilen Herzaman akıllı olalım lafları her zaman aklınızda kalsın Sadece burdan bakıldıında deil Şöför koltuğuna oturuncada o lafı hatırlıyalım lütfen Gaza basarken 1 keredaha düşünelim. Bu yüzden Gencecik bedenler Yok oluyor :( Çok çok geçmiş olsun emrecim Yaşın genç daha umarım ilerki zamanlarda böle bi hata yapmazsın kardeşim ;) İnsanların Eline verilmiş en tehlikeli şeydir arkadaşlar araba :( Kendinizi düşünmüyorsanız Arkada kalanları düşünelim lütfen...

aynen..

2004 de bende cok buyuk bir kaza geçirmiştim viraja cok hızlı girip üstüne birde virajda lastikte patlayınca olan olmustu halen boynum dan sıkıntı yasıyorum,o günden beridir hep aklıma geliyor ve gaza basarken 2 kez düşünüyorum,insanın başına gelmeyince anlamıyor kaza yapabileceği ihtimalini vermiyor benim en cok dua ettiğim kazada tek olmamdı ,yoksa kendimden geçtim yanındakine bir sey olsaydı vicdan azabından kahrolurdum.Çok büyük geçmiş olsun ..Airbag konusunada gelince kemer takılı olmayınca acılmaması gayet normal yoksa airbag patladığı an ya burnu kırar yada boynunu ayrıca açılır açılmaz direksiyondan pudramsı bir toz püskürüyor buda yüzde olabilecek acıyı yada yanmayı engellemeye yarıyor.

Sağdaki pedala basmadan önce düşünün..Bunları yaşamayın..

Geçmiş olsun.Verilmiş sadakan varmış sana birşey olmamış.Allah tekrarından korusun.Allah cümlemizi görünür görünmez kazalardan belalardan korusun

cok gecmiş olsun araba önemli değil kaskosu vardır zaten yenisini veririler ama bi daha arabaya bindiğinde daha dikkatli ol yavas gitceğin yere 15 dk gec git ama sağlam git gitceğin yere 90 la gitmişin 120 le gi
tmişin aradaki fark sadece 15 dk olacaktır ne gerek var .........................

çok büyük geçmiş olsunn sana bişe olmadına sevindim Allah sevdiklerine bağışlamış
birde bu resimler forumda sıkça tartıştığımız 1 soruya cevap veriyor
1. hava yastığı emniyet kemeri takılı değilken açılmıyor
Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eder inşallah

Emre çok çok geçmiş olsun..Birde chip yapıcaktık o gün arabaya..Yok olm sana chip mip..Git yanlamayı ören öle gel..

Çok geçmiş olsun..Sesini duyduğumda bile bu kadarını tahmin edememiştim..Bizim corsa camiasında bir laf gelişti..Şu corsalara verilen paranın son kuruşu bile helal olsun..Teşekkürler OPEL..

Geri