Aliexpres astra far sensörü çalışmıyor

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Demekki neymiş önce başkasına danışmadan kendin çözüm araman gerekiyormuş yoksa sağlam ürünün de çöp olur. İşin kolayına kaçıp burada çözüm aramadan önce denemek gerekiyormuş. Bizler usta değiliz şunu bunu yap diyelim çalışmıyorsa benim için bozulmuş demektir.
bende zaten size sormadan önce denemiştim ama olmamıştı. Başka bir forumdan arkadaş yardımcı oldu sağolsun. Yorum yapmak için usta olmak gerekmez. Başına gelmiştir bilirsin. Gelmediyse bilmezsin yorumda yapmazsın boş boş

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende zaten size sormadan önce denemiştim ama olmamıştı. Başka bir forumdan arkadaş yardımcı oldu sağolsun. Yorum yapmak için usta olmak gerekmez. Başına gelmiştir bilirsin. Gelmediyse bilmezsin yorumda yapmazsın boş boş
Usta olmak gerekmediği için tahminlerle yardımcı olmaya çalışırsın tabi bunu anlayana eğer doğru çözüm arıyorsan o zaman forumda değil sanayide çözüm arayacaksın elektrikçiye gideceksin insanlardan yardım isteyip sonrada laf çarparsan o senin ayıbın olur tabi bunu da anlarsan iyi günler kardeş hayırlı ramazanlar

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Usta olmak gerekmediği için tahminlerle yardımcı olmaya çalışırsın tabi bunu anlayana eğer doğru çözüm arıyorsan o zaman forumda değil sanayide çözüm arayacaksın elektrikçiye gideceksin insanlardan yardım isteyip sonrada laf çarparsan o senin ayıbın olur tabi bunu da anlarsan iyi günler kardeş hayırlı ramazanlar

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Seninle vakit kaybetmeyecegim

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biraz daha nezaket öğrenmek istersen benim vaktim çok seninde vaktin olduğu zaman burada görüşürüz ;) İyi günler