Alperen38'den özendim bende 5050 taktım, çok süper olduuuuuu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan PRODK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
siyah çerçeveyle de güzel durmuş.güle güle kullan.

güzel olmuş, güle güle kullan... benimde bu 5050 modeliyle ilgili merak ettigim bazı seyler var... öncelikle ses kalitesinde cok bir degişme oldumu?? usb girişi falan varmı bu modelde?? Ve son olarak direksiyondan kontroller iptal oluyormuş galiba onu nasıl cozdun??

5050 de dırekyon kontrollerını kesınlıkle calıstıramazsınız.pioneerın sonu 00 bıtenlerde calısıyor

güzel olmuş, güle güle kullan... benimde bu 5050 modeliyle ilgili merak ettigim bazı seyler var... öncelikle ses kalitesinde cok bir degişme oldumu?? usb girişi falan varmı bu modelde?? Ve son olarak direksiyondan kontroller iptal oluyormuş galiba onu nasıl cozdun??

herkese teşekkürler.. benimde taktırmadan önce tereddütlerim vardı ama sonuç mükemmel diyebilirim..
1. Ses kalitesi %50-60 civarında arttı.. orjinal teyp çalmıyormuş diyebilirim:)
2. usb girişi mevcut.. ben 4 GB'lık taktım çalıştırdı ama max ne kadar destekliyor bilmiyorum..
3. Direksiyondan kontroller ile ilgili olarak 50'li modellerde W/R soketi olmadığı için MOKIA arkadaşımızın yaptıgı modülü kllanamıyoruz.. MOKIA çinliler malzemeden çalmışlardır:) teybin içinde bağlantısı belki vardır diyo ama ben açıp bakmadım.. dışardaki teyp takan yerlerde bununla ilgili aparat var diyolar.. ben taktırırken sorduğumda şu an elimde yok gelince haber veririm dedi.. ama direksiiyondan kumanda çözülürse haber veririm, çok süper olurr:D

güle güle kullan

teşekkürler bilgiler için, umarım cozersin direksiyon işini, tekrar güle güle kullan... :good:

teşekkürler..

Geri