Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

erotizm demiyelimde direk konuya girelim. Lalelide bildiğim bir kaç yer var. :eek:

İşin şakası bir yana uludağ yapalım kar yeterli seviyeye ulaşmış üstelik otel fiyatları çok ucuz. İsterseniz cumartesi gecesinden çıkar bir action yaparız veya yatılı olmasın derseniz atlarız arabaya gideriz hem mangal yaparız hem değişiklik olur istiyende kayar.

ooohhhooo sen şimdiden böyle diyorsan iş hayatında ne diyeceksin....
iş hayatı süper abi:D dükkanda duruyorum okuldan kat kat rahat..hergün 9 ders kafa patlatma yok, ödev yok vs. vs... müşteri gelince bak beğenirsa sat gönder daha rahat ne varkii???:kop::kop::kop::kop:tabiiki bu okulu sevmıyorum anlamına gelmesin yanlış anlaşılmasın ! ! :D:D:D

laledide kaymayı tercih edenler olabilri can :) neyse işin şakası tabi güzel olur bursadaki arkadaşlarda gelir balıkesirdekilerde kocaelindekilerde kalabalık bi organizasyon olur.

yakisir SRT ye :)
pazar da guzel olucakmis hava.. (yagmur yagmasinda)
Fatih 2.2 ler 147 HP (motor gucu, tekerlek diil :) ) ya sen SRT yi dyno ya cikardin mi..
Bostanci da var..

yakisir SRT ye :)
pazar da guzel olucakmis hava.. (yagmur yagmasinda)
Fatih 2.2 ler 147 HP (motor gucu, tekerlek diil :) ) ya sen SRT yi dyno ya cikardin mi..
Bostanci da var..

Evet maalesef kağıtta 147, tekerlekte düşünemiyorum :)

Alırken çok araştırdım. Kabaca avrupa egzoz emisyon değerlerini tutturmak amacıyla böyle bi güç ortaya çıkmış. Hacim var ama hacime göre güç yok.
İnceledeğim tüm 2.2 lerde komple egzoz sistemi yeniden yapılmış tabi moda uygun olarak..

Evet maalesef kağıtta 147, tekerlekte düşünemiyorum :)

Alırken çok araştırdım. Kabaca avrupa egzoz emisyon değerlerini tutturmak amacıyla böyle bi güç ortaya çıkmış. Hacim var ama hacime göre güç yok.
İnceledeğim tüm 2.2 lerde komple egzoz sistemi yeniden yapılmış tabi moda uygun olarak..
BHP 115 in alti degildir merak etme :)
aynen bende emisyon olayini dusunmustum, guc bu kadar dusuk olunca.. hmm yani bir headers ve tekrar proglama ile bence en az 165 HP olur. Eger su anda 147 ise..:)

Tahminimce 147 hp yi daynoda alabilirsin. 147 hp yi yere veremiyorum hissiyatı ağarlık probleminden olabilir. belki yazılım ile motorun gerçek gücü ortaya çıkartılabilir.

Merak ediyorum benim araba ile seninkini kaldırsak 0,-100 de nasıl sonuç alırız. 100 ve sonrası zaten belli. :(

Geri