Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Yok mu etrafınızda satılık bis yahu sahibinden.com da baktım adamlar 2-3 binlira istiyor temizlerine dalga mı geçiyorlar mercimek kadar arabaya okadar para istiyorlar anlamıyorum :D

Hava çok süper inasnın içini kaynatıyor. siz planı yapın. eğer akşama kalırsanız saat 20:00 gibi gelirim birazda sahilde otururuz. Gece geç saate kalmadan dağılırız.

Fatih birşeyler ayarlar. Ayarladıktan sonra kendi fikri bile olsa kesin mualefet olsun diye itiraz eder. :S

Fatih birşeyler ayarlar. Ayarladıktan sonra kendi fikri bile olsa kesin mualefet olsun diye itiraz eder. :S

Öyle mi yapıyorum can ? Amma salladın ha :)

Saat 3-4 gibi, idealtepe migros un orda buluşuyoruz o zaman, az muhabbet eder ordan yunustaki karma karting e geçeriz.. Bilen bilmeyene, duyan duymayana söylesin ! Padişah fermanı gibi oldu :D

Berkay görür zaten.. Ben şimdi çıkıyorum, bidaha bakamaya bilirim, 3-4 gibi dediğim yerde olucam, gelen olursa görürüm ben zaten..

bende bizimkileri çayırovaya götrcem kaçarım ordan gelirim yada hiç götürmem eğer mecbur kalıpta götürmek zorunda kalırsam gelemem ama yoksa ordayım 3 4 gibi ;)

Geri