Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

berkay yapalım yapalım tabiide 24 ü olmasa bizim astra h gtc buluşması var o gün ;) 1 hafta önce sonra farketmez veya farklı bişe nasıl isterseniz ? ayıp olmasın diye dedim sadece ;)

benım için farketmez abi:D astra h gtc buluşmasına kaç kişi gidiyor and.yakasından sayı fazlaysa erteleyelım abilerim:)

murat abi actın konuyu aktivite yok
ne zaman buluşma herkes koca adam yahu yapıverin bi akşam sahil tarafları 9-10 civarı 2 muhabbet tanısma yeter zaten ilk günden akraba olmaya gerek yok:D

abi o saatler geç olmazmı biraz:Dben abime söyledım büyük ihtimal aksam ustu ve 24 unde olur diye ona göre ayarlıyor kendını ama:D:D

ayın 17.sıne çekebılırız aslında buluşmayı maltepe sahılde aksam 8.9 gıbı buluşuruz bıraz muhabbet ederız hem otopark sorunuda yaşamayız.

ayın 17 si çok uygun olur saat 20:00 - 21:00 sa çok süper saatler.

17 mayıs bana uymuyor ama çoğunluğa uyan bi tarihse olsun tabii ki de.. Ben de bi dahakine gelirim..

17 mayısda gelebılecek arkadaslar yazarsa sevınırım...
Bır yerlerde ottururuz muhabbet ederız.
Kımler gelebılcekse belırtsın arkadaslar ssayımızı bılelım:)

17 mayıs bana ne yazıkkı uymuyor araba yok:D.. 24 mayıs olsun bence 17 mayısta max. 10 kişi olur:) abilerim 24 ü olursa çok güzel olur.ben abimle gelicem birtek 24 ü müsait diğer pazar eczanesı nöbetcı oldugundan gelemıyor 17 ye gelelım desek araba yok:(:(:(

Geri