Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

beyle benım araç bozuldu daha doğruşu adeşleme bobınınde şorun var yapılcak ama yedışmez buyuk ıhdımalle . :(

arkadaşlar sahildeki carting pistimi işlerimi ayarlıyabilirsem gelmek istiyorum

Tabi tabi bekleriz. her han gibir aksilik gecikme olrsa diye telefon numaramı yazdım.

Buluşma saatini 21:30 yapalım fatihin de benimde iş sebebi ile zamana karşı yarışımız var aksilik olmasın. Fatih araba konusunu ne yaptın istersen ben seni alırım.

Tabi tabi bekleriz. her han gibir aksilik gecikme olrsa diye telefon numaramı yazdım.

Buluşma saatini 21:30 yapalım fatihin de benimde iş sebebi ile zamana karşı yarışımız var aksilik olmasın. Fatih araba konusunu ne yaptın istersen ben seni alırım.

Ya sağol can eksik olma.. Yalnız ciddi ciddi şubeden çok geç çıkıyoruz,yetiştirilmesi gereken çok dosya var.. Eve ölü gibi gidiyorum zaten.. Araç yok ama, herhangi birinizin beni alıp bırakacağını da biliyorum.. Hakkaten beni bu seferlik affedin, bu ay bitmeden çıkarılması gereken dosyalar var, yani şu ayı bi çıkaralım, ben ondan sonra gelebilirim rahat rahat..:(

ben arabayla gelıcem orda sıkıntı yok ama CAN abi istersenız siz ümit abiyle beraber gelın,fatih abi işinden dolayı gelemıyormuş zaten:( berat abi gelecek, 1 2 kişi daha var galıba yenı üye olan yine oturur laflar biraz gezer dağılırız ne dersiniz??

Arkadaşlar isterseniz bu geceyi erteliyelim. Aksilikler üst üste geliyor. Ama toplanalım derseniz telefonum açık.

Geri