Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Dün gece uyumam gerekirken uyutmuyan arkadaşlarım yüzünden dışarı çıkmam gerekti eve dönüşte suadiye sahilde muaynem olmadıüı için ceza yedim ve 7 gün içinde yaptırman gerekli aman bu muayne konusunu ihmal etmeyin. Tatsızlık olmasın.
geçmiş olsun can abi :(
buluşma ne zaman:p:D

İstanbulda nerede vardır araştırırız buluruz. Eğer tama derseniz cıkalım tekneye açılalım tekne turu yapalım şık buluşma olur hatta hızımızı alamayıp kendimizi suyun dibine vuralım :D

Ekli dosyalar

• gulu gulu can..webp
    gulu gulu can..webp
    13.5 KB · Görüntüleme: 13
:D ben ciddiyim kafa dengi şekilde toplanabilirsek süper olur emin değilim ama şile ağva taraflarında bu tip turlar olması gerekli :D

Fatih senin araba ne oldu imzaya pert yazmışın :(

:D ben ciddiyim kafa dengi şekilde toplanabilirsek süper olur emin değilim ama şile ağva taraflarında bu tip turlar olması gerekli :D

Fatih senin araba ne oldu imzaya pert yazmışın :(

Kardeş 16.000 masraf vardı. Kasko %50 sini karşılarım dedi. Servisimde 11' e toplarım, 3.000-3.500 TL sana kalıyo dedi.. Şase yamuk olmasa yaptırıcaktım ta.. Şase ve kapı direği yamuk olunca vazgeçtim, yaptırsaydım arabanın bana maliyeti 20.000 TL' yi bulucaktı + satarken çok çok zorlanıcaktım.. Ve herkes aynı şeyi söyledi, çok baskı yaptılar :) pert dedik.. Aracın kasko değeri 17.700 TL idi.. 17.000 TL kopardık.. Bi 20 gün sonra ödemeyi yapıcaklar..

Geçmiş olsun o arabayı sana çok yakıştırıyorsum ama üzülme olan bu olsun daha iyilerini alırsın inşallah. aklında yani araba varmı

Geri