Anahtarsiz çaliştirma sistemi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan İLHAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ankara da bi ustamız bu sistemi e39 kasa bi bmw sonradan uygulamıştı. yani sonradan yapılabilir.

Foruma bu tarz aracı olan varmı ? varsa nasıl kullanılıyor ,yani anahtar olmadan araca bin düğmeye bas ve yürü . Çelişkili bi durum anahtar olmadan kapı acık olduğu sürece araç çalıştırılabiliyomu ?

Kapı kollarında parmak tanıma özelliği var.kapıya dokunduğunuzda açılıyor. Binip düğmeye basıp çalıştırıyorsunuz.

ama bu arada anahtarınızın cebinde olması gerek.Bi takım haberleşme var anahtarla sistem arasında arabaya binerken.

bu arabanin yanina geldiginizde otomatik kapi acilmasini biliyoruz zaten Keyless_go ozelligi yaninizda alarma ait kart yada kumadaniz oldugunuzda arabanin yanina yaklastiginizda ornegin 2 metre ? kapilar otomatik aciliyor...sanirim buda uzaktan motor calistirma gibi birsey alarm sayesinde oluyor...

immoblizer sistemindeki chip birazdaha kuvvetlidir starta basıncada çalışıyordur bi ekstrası yoktur yani. isterseniz yaptırabilirsiniz ama gereği yok.

ebayda zebil gibi satılıyor 10-20 dolara start engine diye aratırsanız bulursunuz bu ilandaki arkadaşda ebaydan almış start tuşundan tanıdım bu olayın yapılması kolayda benim bildiğim bu olay yapıldımı immo iptal oluyor eğer immo iptal olmadan yapılıyorsa güzel ..

bunun dışında keyless go olayıda atık epey çeşitlendi amerikan ebayda kit gördüm kapı kollarını iptal ediyorsunz oraya bir dokunmatik ğanel koyuorlar arabaya yaklaştığınızda cebinizde keylessgo yu hisseden ara. kapıları açıyor kapı kolları yok arabada sadece kapıya dokunuyorsun kapı açılıyor...

ebayda zebil gibi satılıyor 10-20 dolara start engine diye aratırsanız bulursunuz bu ilandaki arkadaşda ebaydan almış start tuşundan tanıdım bu olayın yapılması kolayda benim bildiğim bu olay yapıldımı immo iptal oluyor eğer immo iptal olmadan yapılıyorsa güzel ..

bunun dışında keyless go olayıda atık epey çeşitlendi amerikan ebayda kit gördüm kapı kollarını iptal ediyorsunz oraya bir dokunmatik ğanel koyuorlar arabaya yaklaştığınızda cebinizde keylessgo yu hisseden ara. kapıları açıyor kapı kolları yok arabada sadece kapıya dokunuyorsun kapı açılıyor...

immo yu alır kontagın oldugu bı yere gızlersın. gene okur immo yu yanılıyomuyum?

immo yu alır kontagın oldugu bı yere gızlersın. gene okur immo yu yanılıyomuyum?

melihcim bende bilmiyorum işde eğer öyle oluyorsa yani immo devreden çıkmıyorsa harika 10 dolar lık bir şey o startengine atla deve değil.. işçilikde gerekirse 100 tl ver gene starengine olayının havası yeter çok güzel olur.. aracın değerini artırır ama start engine yaparsan kesinlikle keyless go lu bir alarmda takmak gerekirki tam olsun.. gerçi o bile risk arabaya yaklaşırken kapılar açılsa çakalın teki o sıra atlasa :D alır götürür arabayı o yüzden meganlarda kartı takmadan start engine bir işe yaramıyor mesela :D

Geri