Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
son asamaya geldikkk:D yarın net karar:D

ya 1,3 cdti njoy elegance astra siyah
yada 1,6 109 tdci focus trendline blazer mavi

Son düzenleme:
beyler dün akşam buluştunuzmu oradan gectım 19:00 sularında araç göremedım gerçi ama tandogandaki ışıklarda çok şık 1 astra hp durdu yanımda gözgöze geldik ama nere bilader buluşmaya mı dıyemedım elbet :D:D
buyüüür demesin diye :):)

Arkadaslar benim evde internet yok konuyu surekli takip edemiyorum eger bulusma falan ayarlarsaniz bana telefonla ulasin mutlaka beni unutmayin :)

buraaak:D aklıma ne geldi:D:D
şahin bunu yapabilirmi acaba:D:D

selam arkadaslar hafta sonu için balıkesirden gelmiş bulunmaktayım :d pazartesi günü sahurda tekrar cıkıcam yola :D yokmu hafta sonu buluşması falan yav

Arkadaslar benim evde internet yok konuyu surekli takip edemiyorum eger bulusma falan ayarlarsaniz bana telefonla ulasin mutlaka beni unutmayin :)

Seni arıyorum açmıyosun ;) 0532588 li numara benim.

Çağatay Şahin bunu da yaparsa onun değil elini öpmek :D :D :D Bu arada benim follow çalışmıyor. Bi aralık bulunca Şahin'in yanına gitcem.

Seni arıyorum açmıyosun ;) 0532588 li numara benim.

Çağatay Şahin bunu da yaparsa onun değil elini öpmek :D :D :D Bu arada benim follow çalışmıyor. Bi aralık bulunca Şahin'in yanına gitcem.

ugur devamli farkli farkli numaralardan ariyosun :) cevapsizi gordum bilmedigim numara diye geri donmedim :)

follow noldu ya dugmesine iyice baktin mi veya sigortasini kontrol ettin mi?? gidecegin zaman haber ver isim olmazsa beraber gidebiliriz..

Son düzenleme:
Geri