Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Düğmeye baktım da sigortaya bakmadım. Nerde bunun sigortası? Numara duruyorsa kaydet. Değişim vakti geldi ;) O değil de Burak biz ne zaman face açıyoruz.

Haftasonu iftar var Cengiz. Benim İstanbul durumu var. Burayı satıp İstanbul buluşmasına gitcem :D

ohho ugur olmadı bak şimdi yav :D burayı satıp gitmek yav dur olmazsa bende gelebilirim :S pazar gece balıkesire gitcektim bende istanbuldan balıkesiremi gitsem :S neyse bi aksam olsun bi düşüneyim :)

Düğmeye baktım da sigortaya bakmadım. Nerde bunun sigortası? Numara duruyorsa kaydet. Değişim vakti geldi ;) O değil de Burak biz ne zaman face açıyoruz.

senin sigortayi nereye koydu bilmiyorum ama benimki kapiyi acinca gogusun yan tarafindaki sigorta kutusunun icinde duruyo...

yeni numarayi kaydettim. ee tabi ara sira degistirmek lazim numarayi :) face bosver ya acmicam ben en guzeli :)

valla bence senın xenonlarda bısı oldu dostum oguncunku pırpır yaptı malum xenonların bazıları cok acılıp kapatılınca kafayı usutebıllıo

ugurla konustum xenonlar yaniyomus hala ama follow me olmuyomus. pazartesi falan aksamustu sahine gitcez bakalim ne dicek sahin usta :)

bu arada siz soyledikten sonra led stoplarda biraz degisiklik yaptik :) fren belli olmuyo diye komple fren yaptik artik daha cok belli oluyo bi de arabayi kapattiktan sonra yanip sonmesini hallettik :) artik pavyoncu gibi degilim :yahoo:

Uğur sen bu gidişle hem istanbula yerleşcen hem de o güzelim 06 BF 4774 ü 34 yapcan gibi his var içimde:D

Arkadaşlar Resimleri Eklemeye Calışacağım Fakat Pek Güzel Çıkmamış Resimler Makinanın Acizliğine Geldik :( Neyse Saglık olsun

Geri