Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benım araba kafsına gore camı actırıyo actırmıyo nası ısyauu yunus bı cevap versene neden olur sabah araba sogukken otomatık sol cam acılmıo:)

Fatih aynen Burakdan korkulur geçen gün çiftlikle canı nası roka çekti bşy değil benide tetikledi:D ramazandan sonra bi akşam açık hava mangal ve roka yapalım, hatta arabaları götürmeyelim nası döncez diyo aklında neler varsa artık:):)

benım araba kafsına gore camı actırıyo actırmıyo nası ısyauu yunus bı cevap versene neden olur sabah araba sogukken otomatık sol cam acılmıo:)

Anaaa ısınınca norml mi nası bi gariplik bu ya Çağatay cam kartı kafayı yedi heralde hafızasını yerine getirmek lazım, Düğmede oksitlenme fln yoksa cam kartıa bakma lazım bazen yapıyo böyle fişini çıkrtıptakınca normale dönüyo

Son düzenleme:
ya sabah ıste bıyeree gıttım baktım acılmıoooo bı ıkı dakka sonra basıom tutuktutuk kapatıyo falan boyle ama bıraz ısınsın araba normale donuyoo nerde anormal sorun var benı buluyoo sahınemı gıdeyım sanamı geleyım:)

çağatay sök kardeşim kapı içini orda bir kart göreceksin tek tek lehimle üzerinden geç baktın düzelmiyo doğru yıldız san.sit. bir adet cam kartı ok.

ya sabah ıste bıyeree gıttım baktım acılmıoooo bı ıkı dakka sonra basıom tutuktutuk kapatıyo falan boyle ama bıraz ısınsın araba normale donuyoo nerde anormal sorun var benı buluyoo sahınemı gıdeyım sanamı geleyım:)

Cam açma düğmesinden gibi görünüyo fazla bi işlem olcağını zannetmem şahinle aramızada yazı tura at ben tura:)

yok hanı ınce bı ıscılık gerekırse hıc uramım ona dahada bozulmasın dıe soledım:)

uğra yarın k.örene ben bi el atayım hem şu alarm devresine de bakmak istiyorum merak ettim =)

yok hanı ınce bı ıscılık gerekırse hıc uramım ona dahada bozulmasın dıe soledım:)

Çağatay dediğim gibi bazen o açma düğmesi oksitlenebiliyo orya biraz wd40 fln iyce temizleyip olur gibi karttan değildir gibi geliyo aman sen yinede o camı kullanma ters yerde kapanmaz fln sonra

Anaaa ısınınca norml mi nası bi gariplik bu ya Çağatay cam kartı kafayı yedi heralde hafızasını yerine getirmek lazım, Düğmede oksitlenme fln yoksa cam kartıa bakma lazım bazen yapıyo böyle fişini çıkrtıptakınca normale dönüyo

Çok tehlikeli roka yı ramazan dan sonra herhalde amasra da yemeyi düşünüyoz kanımıza girdi ki burak çıkmanın imkanı yok.Yok o değilde roka biliyosunuz tein bir madde taşıyo:D araçla geri dönerken ne yapcaz onu düünüyorum herhalde herkesin ehliyet tek tek gider.:D

Geri