Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok tehlikeli roka yı ramazan dan sonra herhalde amasra da yemeyi düşünüyoz kanımıza girdi ki burak çıkmanın imkanı yok.Yok o değilde roka biliyosunuz tein bir madde taşıyo:D araçla geri dönerken ne yapcaz onu düünüyorum herhalde herkesin ehliyet tek tek gider.:D

Artık roka kullanmayan birini bulcaz bu konudada onu bulmak biraz zor gibi sevmeyen yok herkes rokacı :)

bu kahramanda yok pıyasada zaten kahramanın koyunu sonra cıkar oyunu :)

Fatih aynen Burakdan korkulur geçen gün çiftlikle canı nası roka çekti bşy değil benide tetikledi:D ramazandan sonra bi akşam açık hava mangal ve roka yapalım, hatta arabaları götürmeyelim nası döncez diyo aklında neler varsa artık:):)

ya yunus valla o gun canim cok istedi :) hem hava guzeldi hem de polis amcalari gordum kafam bozuldu :) valla ben kafaya koydum eger olmaz derseniz bulusmaya elimde iki demet rokayla gelirim otururum tek basima yerim :)

Çağatay dediğim gibi bazen o açma düğmesi oksitlenebiliyo orya biraz wd40 fln iyce temizleyip olur gibi karttan değildir gibi geliyo aman sen yinede o camı kullanma ters yerde kapanmaz fln sonra

o cama wd40 degil roka surmek lazim o da benim gibi olmus rokasizliktan kafa calismiyo :)

cengızın arabayla gelıoz bız astra f kardeslıgı:)

walla aksilik çıkmadıgı taktırde gelmeyi düşünüyorum ama aracımla gideriz tabiki :) bende şimdi kartingden geldim baya boştu, 2 arkadaşla gittim, numarasız bi araba verdi sen suna gec dediler:S ilk kez Lastik + Fren + Hızlı giden bi araca bindim süperdi benim için :D

Son düzenleme:
2 bayanı nıe vurguluon:Dhavan kıme:D

Merhabalar. Gedim ben. Tabi en çok çalışan emekçi kardeşiniz ben olduğum için kayboluyorum çoğu zaman. Sabah 4 Yola çık, Muğra - Dalaman'a git, 15:00 Görüşme saati, 14:30 Dalaman'a oldum. 17:00 Görüşme bit, 18:00 Yola çık, gece 03:30 Ankara'da ol. Karayolları'nı çok andım, hepsini selamlar. Ne güzel projeler var, Türkiye'yi daha güzel yapmak için her yerde yol yapımı vardı :D Tek şerit vermişler, kamyonlar falan takılıp gidiyorsun işte 20km/s ile :D

Oldu işte birşeyler, yoksa sizi unutur muyum :p

Arkadaşlar, isterseniz Amasra fikrininin yer bölümünü değiştirebiliriz. Daha yakında, arabalarla gidebileceğimiz ama rokaya doyabileeceğimiz bir yer de bulabilirim =) Yoksa sonunda J9'a kalcaz gibi :D

Salı günü buluşma var evet, o gün daha derin kararlar alabilelim...

beypasarı:D

Geri