ankara hoşdere trafik kazasi (amcam koma da) 25.GÜN. EDİT 11

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan berfe1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ankara hoşdere trafik kazasi (amcam koma da) 7.GÜN.

drcoach link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun... Amcanız hangi hastanede acaba ? Yapabileceğimiz bir şey olursa..
hacettepe hastanesi kalp damar cerrahi yoğun bakımında. tesekkur ederım su an beklemekten baska çaramiz yok.

Çok geçmiş olsun.. Dualarımız sizinle. En yakın zamanda amcanız sağlığına, sizde amcanıza kavuşursunuz inşallah..

berfe link' Alıntı:
hacettepe hastanesi kalp damar cerrahi yoğun bakımında. tesekkur ederım su an beklemekten baska çaramiz yok.

çok büyük geçmiş olsun Allah şifa verir işaallah

Çok geçmiş olsun, Allah iyi haberler nasip etsin

çok büyük geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin

Çok geçmiş olsun.Gerçekten dediğiniz gibi en büyük şansınız beyin dokuda bir hasarın oluşmaması.Çünkü beyindeki hasarların çoğu kalıcıdır.Tek taraflı felçler gibi.Hayati tehlikeyi atlattıktan sonra,kırıkları için ortopedi uzmanının becerisini sorun,araştırın.Başarısı az ortopedi ameliyatları yüzünden bir yerine birkaç kez ameliyat olmak zorunda kalabilir.O uzuvda işlevsellik kayıpları az olabilecekken daha fazla olabilir.Dualarımız seninle... general_Pray

Çok ama çok geçmiş olsun, yeni gördüm...
Umarım en kısa zamanda sağlıklı şekilde taburcu olur :(

Büyük geçmiş olsun aracın halindende belli kazanın boyutu ! Umarım amcanız iyleşir bi an önce...

çok büyük geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar nasip etsin... sabrınızı ve umudunuzu her daim canlı tutun.. Allah'ın izniyle iyileşip yanınıza geri dönecektir...

ևok geçmiş olsun  :( ben Ankarada ikamet ediyorum yapılacak birşey olursa lütfen haber verin cep numaramı mesaj olarak attım.
Alkol ile yola çıkıp bu yetmiyormuş gibi hız yapanları..., bilmiyorum dahada konuşmak istemiyorum insan hayatı bu kadar ucuz olamaz .

Geri