Ankaralılar aman dikkat

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ışıkların orda oturuyo iste 4caddenin sonunda

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski müdürün kızı benim liseden sınıf arkadaşımdı artık torpilde kalmadı :D

Lz53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Gazi'de öğrenci olduğum için çok takılırım. 7. Caddenin sonuna doğru önümdekii arabaların gitmesini bekleyip kesici devreye girene kadar bastığımı bilirim ama bana rastlamadı polis demek şanslıyım :))

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık her polis gördüğümde kaçmaktan sıkıldım,ankara emniyetinin tek sorunu olan cam filmlerini söktüm bugün:)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü 11 gibi AOÇ Hayvanat bahçesi ve Süt fabrikası önünde karşılıklı şeritlerde çevirme vardı. İstisnasız her aracı durdurdular. Çekicinin üzerinde 2 tane araç vardı, 2'si de koyu filmliydi:)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 senelik filmlerimi söktüm geçen ay... çok sıkılaştı bu iş... hatta geçen hafta bahçelide duran arabalara bakıp film varsa ceza yazıyorlardı... böle bir uygulamayı ilk defa gördüm... bahçeli 3. cadde de park etmiş arabalara baktılar filmli olanlara ceza yazıp bırakıyorlardı sileceğe...

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı muhabet istanbuldada var her köşe başında aklına gelmicek yerlerde polis bekliyo cam filmine direk yazıyo cezayı korkarak biniyorum arabaya söksem kötü durcak napcam bilmiyorum.

bi polis akrabamız var sordum ona yeni gelen emniyet müdürü kendini kanıtlamaya çalışıyo dedi o yüzden sıkı tutuyo herşeyi dedi bundan sonrakide öyle devam eder zaten dedi o yüzden yandık :)