Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ayrıca yazalım karışmasın;

Arkadaşlar cumartesi(30/01) öğleden sonra Burak (buraqh)'ın antalyada olmasından dolayı Aydın,Burak ve Ben yarın görüşüp tanışmayı istiyoruz bir aksilik çıkmaz ise.
Gelebilecek olan varsa Çoook seviniriz, ilerdeki olası site buluşmalarımız için bir provada olmuş olur.
Büyük ihtimalle konyaaltı taraflarında oluruz, gelmek isteyenlar buraya yazabilirler yada Aydın (wone)'ye özel mesaj atabilirsiniz. Özelden tlf bırakabilirsiniz Aydın'a

Ahali-yi Antalya, yarın ben de gelebilirim. Tel ve msni gönderdim. yalnız arabamla şehiriçine giremeyeceğim için doğu tarafından gelen biri varsa beraber gitsek sevinirim.

Abi op-com senin arabada duruyor değilmi? Gelmişken birkaç arıza tesbiti yapalım :D
tabi F kasada olabiliyor ise.

Hoşgeldin Halil abi.
1-tyanali - antalya merkez/altınkum
2-psicomega -alanya
3-cryp- manavgat
4-nzambak-antalya
5-EKTOPEL-antalya/dedeman
6-toprakozz- Antalya/Çallı
7- corsa cdti- alanya
8-sozberk- Yukarıkocayatak
9-kara_büyü - Serik/Belek
10- meh33 - Antalya
11- Poem - Antalya
12- erhanpiskin - Antalya
13- ismailakkaya - Antalya
14- Batu07 - Antalya
15- KAFKASKARTALI - Serik/Antalya
16- grattis - aslen Antalyalı, çakma Ankaralı (konuyu yeni gördüm Dinçer kızmayasın ha :))
17-kupur07 - Antalya/Bayındır
18-gokhan_soylu07 - antalya dedeman lara güzeloba şirinyalı.. :)
19- tentirdiyot- antalya merkez
20-emrastra -aLaNyA
21- Experience - Antalya
22-wone - antalya merkez uluç mah.
23-olumsuz - antalya merkez memurevleri

Yokmu arttıran arkadaşlar :)

Son düzenleme:
şimdilik buluşma talebi olan arkadaslar sozberk- dincer - burak ve ben ? varmı başka arkadas

evet 3 kişide olsa biz bir mini buluşma yaptık :) dincer, ben ve burak
2 idik 3 olduk inşallah 4-5 ....50 oldugumuz günlerde gelecek:)
arkadaslarıma teşekkür ediyorum. darısı diger antalya ahalisi üyelerinin başına :)

Son düzenleme:
Geç gelen tanışma için Burak'a bir özür borçluyuz sanırım tabi her geldiğinde aksekiden yağmur getirmemesi koşulu ile :)

Vaktin nasıl geçtiğini anlamadığım çok güzel bir sohbetti. Burakla görüşmemiz biraz maceralı oldu :D K.otoparkta telefon çekmedi+ hepimizin coton mağazasının önünde olmamıza rağmen birbirimizi göremedik (mağaza çook uzunmuş arkadaş 2 kapısı varmış);

Burak nerdesin diyorum cotonun önündeyim diyor, haliyle bizde coton'un önünde bekliyoruz :D Komik bir karşılaşma oldu.

Forograf çek(e)medik sohbeti bırakıp. Burak enişteyi daha sık görmek istiyoruz Antalyada :D

Aracı ile özdilek'e ulaşımımızı sağlayan Aydına tekrar teşekkürler ;)

Acele planlanan bir görüşme oldu, daha kalabalık Opelim.net Antalya buluşmaları için ilk adım olması dileği ile..

İşinizi gücünüzü bırakıp ta özdileğe kadar geldiğiniz için teşekkürler Dinçer abi ve Aydın abi bende aradığımda kapalı olunca telefon sarjın bitti sandım o yüzden belki sarj bitmistir acar acmaz gör diye kotonun önündeyim dedim güzel bir buluşma oldu keşke daha fazla vakit olabilseydi geçen seneden beri bu antalyaya 4. gelişim 4'ündede ıslandım yine araba var yoksa halimiz tümde duman bende kayseriye beklerim inşallah Aydın abi oralara gelemem diyor ya bellimi olur belki ona da bizim ordan bi kısmet buluruz ;)

Geri