Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Antalya mersin arası otobüsle kaç saat sürüyor ve hangi firmayı tavsiye edersiniz?

Güney akdeniz gidiyormuş 11 saat sürer dedi baktm 495 km ama yol sakat ya ondan herhalde uçak olarak pazar sun express pazarteside pegasus var bakalm artık.

Adana tarafından otobüs ile gelmeni pek tavsiye etmem Burak. Başka çare yoksa konya yada karaman üzerinden doşalan firmalar ile gel aktarmalı olsa bile. Lux Eregli eregli aktarmalı var bildiğim kadarı ile direk gelenlerde vardır hatay v.s. arabalarından sormak lazım.

bu pazarı nasıl gecirdiniz?

ben evde pinekleyerek geciriyorum maçlar iptal olmasa akşam maç izliycem dinlenme modundayım anlayacagınız dışarı çıkasım gelmedi.

Bekleyen birkaç dizi-filmi izliyorum. Ayrıca format yemiş sol yanından hard disk'i yeni indirme listeleri ile doldurmakla meşgulüm :D

Birde odada cam açık olarak oturuyorum.. (maksat antalya kış turizmini canlandırmak :))

Son düzenleme:
Dinçer kardeşim işyerimi şereflendirdi saolsun. forumda ilk tanışmamız gerçekleşmiş oldu böylece. çok memnun oldum dinçer seni tanıdıgıma.
inşallah daha fazla kişi ile daha kalabalık bir tanışma toplantısıda yapabiliriz:)

Haydi hayırlı olsun diyelim :)

Asıl ben misafirperverliğin için teşekkür ederim Aydın. Sohbetde çok güzeldi.. 2 dk ile asansörde kalmaktan kurtuldum :D Elkler kötü bugün.

Vitrinin önünü kapatacak kadar kalabalık oluruz sonraki buluşmalarımızda inşallah.

Şimdilik gelip gidiyorum da ileride bende herkesle tanışmak isterim bu arada Antalya çok soğukmuş bende kalın şeyler getirecem gerçi bizim bura daha soğuk :D

Geri