Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkürler Emre, gitmemekle çok şey kaybettiğimiz anlaşılıyor.

bizde buradayız ama fazla takılan olmuyo burda,arkadaşlar bişiler yapsak hareketlendirsek burayı

bizde buradayız ama fazla takılan olmuyo burda,arkadaşlar bişiler yapsak hareketlendirsek burayı

ramazan olduğu için yapılacak bir faaliyet, ufak bir iftar organizasyonu olabilir. antalya'lı arkadaşlar tarih ve mekan tekliflerini buraya yazsınlar. belirlenecek herhangi bir yere bir aksilik olmaz ise kesinlikle katılırım. mekan teklifinde bulunamıyorum çünkü antalya'ya taşınalı daha 1 ay bile olmadı, hiç bir yer bilmiyorum.:D

aramıza hoşgeldiniz...dediğiniz çok güzel olabilir aslında ama katılım sayısı ne kadar olucak acaba ???

Selam arkadaşlar. Beni de part-time listesine yazabilirsiniz. Yalnız bir tavsiyem olacak müsadenizle. Antalya içinde araçlarımız, servisler, parça ve parçacılar hakkında paylaşım sağlarsak çok daha verimli olur gibime geliyor. hepimiz belli sıkıntılar yaşadık-yaşıyoruz malum.
Bu mesajı görmemiş/cevaplamamışım, Akdeniz sanayide 5041 sokak olması gerekir op-er servisi var, bir iki defa işim düşmüştü fena esnaf değiller. Antalya opel özel servisi cenneti diyebiliriz aslında. Bir çoğu yetkili servis çıkışlı ustaların kurduğu yerler ve gerek parça gerekse bazı özel arızalarda birbirleri ile temasa geçiyorlar

arkadaşlar bi buluşma düzenlesek nasıl olur

ramazan olduğu için yapılacak bir faaliyet, ufak bir iftar organizasyonu olabilir. antalya'lı arkadaşlar tarih ve mekan tekliflerini buraya yazsınlar. belirlenecek herhangi bir yere bir aksilik olmaz ise kesinlikle katılırım. mekan teklifinde bulunamıyorum çünkü antalya'ya taşınalı daha 1 ay bile olmadı, hiç bir yer bilmiyorum.:D

aramıza hoşgeldiniz...dediğiniz çok güzel olabilir aslında ama katılım sayısı ne kadar olucak acaba ???
İhsan sana katılmamak elde değil ama şimdiye kadar geniş katılımlı bir buluşma düzenleyemedik/toparlanamadık malesef, bir defa Burak geldi kayseriden o zaman siteye mesajlar atmıştık 3 kişi (Aydın, Ben ve Burak) görüşebildik.. Diğerindede yine 3 kişi (Mehmet -o şimdi asker- , Ben ve Aydın ) görüşebildik. Bunları birazda Ankaradaki güzel orginizasyonlara alışkın olan Levent'i bilgilendirmek için yazdım, malum oda yeni taşındı ama onunlada görüşemedik daha :confused:
Biz Aydın ile zaman zaman illegal görüşüyoruz, aslında Aydın'ın işyeri Levent'in evi ile bizim evin tam ortası, yürüyüş mesafesi. Bir akşam iftar sonrası bir illegal yapıp Aydın'ın işyerinde buluşup biryerlerde çay v.s içip tanışabiliriz, hem daha sonra olabilecek buluşmalar içinde bir altyapı olur?
Konyaaltı/uluç/altınkum/uncalı/liman tarafındakiler çok kolay gelebilir. Tabi isteyen tüm ahalide devetlidir.
Ne dersiniz?

Tabi alternatiflerde olabilir go-kart v.s.

Bizim birde liste vardı, onuda yapıştırayım yeni arkadaşlarda kendilerini eklesinler bir zahmet semtlerle beraber :)

1-tyanali - antalya merkez/altınkum
2-psicomega -alanya
3-cryp- manavgat
4-nzambak-antalya
5-EKTOPEL-antalya/dedeman
6-toprakozz- Antalya/Çallı
7- corsa cdti- alanya
8-sozberk- Yukarıkocayatak
9-kara_büyü - Serik/Belek
10- meh33 - Antalya
11- Poem - Antalya
12- erhanpiskin - Antalya
13- ismailakkaya - Antalya
14- Batu07 - Antalya
15- KAFKASKARTALI - Serik/Antalya
16- grattis - aslen Antalyalı, çakma Ankaralı (konuyu yeni gördüm Dinçer kızmayasın ha :))
17-kupur07 - Antalya/Bayındır
18-gokhan_soylu07 - antalya dedeman lara güzeloba şirinyalı.. :)
19- tentirdiyot- antalya merkez
20-emrastra -aLaNyA
21- Experience - Antalya
22-wone - antalya merkez uluç mah.
23-olumsuz - antalya merkez memurevleri
24-mert07s2712 - güzeloba - Antalya

hocam ben lara tarafında oturuyorum ama buluşma olcaksa yer hiç sorun değil ben her yere gelirim...

listeye bende katılıyorum

ihsan-antalya/merkez

ben yokumya katılım çok olur tabi abi :) ben düzenledim 3 kişi vardık bakalım bu sefer kaç kişi olcak inşallah 368 gün sonra askerliği unutma partisi düzenliycem

antalya ahalısı suan ya sekerleme yapıyodur yada denız kum plaj ve mangal

Geri