Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam antalyalılar. kiralık ev bakmak için ankara'dan 3-4 günlüğüne geldim.

Konuya abonemi olmak gerekiyor nedir. Yeni gördüm mesajı :(
Bulabildinmi uygun birşeyler ?

pek bildiğimden değil ama iş yerine ait servisin de güzergahı olan uncalı mahallesinden geçen cuma günü ev tuttum. açıkcası pek bilgim yok muhit hakkında?

arkadaşlar selam

nerden aklıma geldiyse artık bide sizin tavsiyelerinizi alayım dedim

ön panjur işine girmeyi bir türlü cesaret edemiyorum geri dönüşümü olmadığı için,bugünde dedim ki acaba bal peteği tipi aliminyumlar var onunla mı yapsam diye düşündüm,eğer böyle yaparsam orjinal panjuru kesmeme gerek var mı,bide bu işten anlayan bildiğiniz bir usta var mı ?

malzemesi elif tuningte var

link

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=16959&k_id=24&kn=Tuning+%DCr%FCnleri

Niye geri dönüşü yok, komple satılmıyormu modifiye firmalarında Corsa D için?

Dediğin gibi yapacaksan çok iyi bir usta bulman lazım ki sonra pişman olma. Forumlarda ararsan belki örnekleri vardır.

6. sayfalara düşmüş Ahali. Güncelleyelim biraz :)
Sağdan say :D

Yarın gece 4-5 gibi ailemle beraber Alanya'ya tatile geliyorum.İzmir'den Denizli üzerinden gelicem yol da dikkat etmem gereken bir şey var mıdır bildiğiniz.
Ve Antalya'ya ilk gidişim,mutlaka gör dediğiniz yerler nereleri.Uzaklık sorun değil sonuçta tatil yapıyorum çok km yaparım ;)

bugünden itibaren antalya'lı oldum :)
Hoşgeldin Levent, taşınma işi kolaylıkla ve az kırık-dökükle bitmiştir umarım :)

Yarın gece 4-5 gibi ailemle beraber Alanya'ya tatile geliyorum.İzmir'den Denizli üzerinden gelicem yol da dikkat etmem gereken bir şey var mıdır bildiğiniz.
Ve Antalya'ya ilk gidişim,mutlaka gör dediğiniz yerler nereleri.Uzaklık sorun değil sonuçta tatil yapıyorum çok km yaparım ;)
Denizli üzerinden gelirken Korkuteli öncesine ve sonrasına dikkat edin, son gittiğimde çalışmalar vardı ve eski yola vermişlerdi ulaşımı, geçenlerde hala eski yoldan verildğini duydum.
Mutlakalığı konusunda kesin konuşmayayım 22 yıldır Antalyada olmama rağmen görmediğim yerleri çok.
Alanyada dim çayı, damlataş mağarası ve kale. Gece Alanya barlar sokağı/yat limanı :rolleyes:
Aspendos, side şimdillik aklıma gelenler. Ahalimizde ekleme yapacaktır umarım :o

Dinçer abi saol korkuteli ve çevresi çok virajlı duruyor zaten haritalarda :)

gezilmesi gereken yer konusunda başka fikri olan var mı ?

Geri