Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu akşamki maçları düşününce bir daha gözden geçirsek şu buluşma işini diyorum :D:D:D yarına atsak mesela

Arkadaslar d smart spor yayinimiz mevcuttur akşamki maclari izleyebiliriz. Kim hangi takimli bilemem ama en azindan dönüşümlü izleyebilirz. Haberiniz olsun.

Antalya Ahalisi

Bu Akşam Benim İş yerimde Buluşuyoruz herkezi bekliyoruz...

Adres tarifi: Sahil tarafından Gelenler için: Eski Turkay Otelden Uncalı istikametine Dönülür 700 metre ilerde nur pastanesi ışıgı var Geciniz. 200 metre sonra sagda Beko Bayi Safran Ltd Şti akbank karşısı.

uncalı tarafından gelenler için: Uncalı trafikten Direk aşagıya Dogru 1.ışık migros geciniz 2. ışık total geciniz 3. ışık bim görecekisniz bimin çapraz karşısı cadde üzeri solda beko bayi safran göreceksiniz.

buluşma saati iftar sonrası 20:30 olarak belirlenmiştir tüm antalya ahalisi davetlidir bu mesajı gören yeni arkadaslar olursa onlarıda bekleriz..

tel: 242 229 60 77 adresi bulamayan arkadaslar arayabilirler

Güncel

ahali 3 kişimiyiz arrtıran yokmu ihsan ve barış mutlaka gelin arkadaslar bekliyorum maç yayınımız mevcutttttt

kusura bakmayın hocam yaa,dün hastahanedeydim gelemedim,,
dedem niyetliymiş dün yaşlı olduğu için düşüp bayılmış
tekrar özür diliyorum hepinizden tek tek...

Bakın bunu saymam, sömestrede bir daha :) Geç geldim, erken ayrıldım, utandım wallaa!
Saymam olurmu Barış? , biz okeye 4. bulmuşuz saymazmıyız, 3 sayısından kurtulduk :D:D
Sen hayırlısı ile git gel tekrar buluşuruz tabi, sözleride unutmadık :rolleyes: :D
kusura bakmayın hocam yaa,dün hastahanedeydim gelemedim,,
dedem niyetliymiş dün yaşlı olduğu için düşüp bayılmış
tekrar özür diliyorum hepinizden tek tek...
Geçmiş olsun İhsan, önce sağlık. Kusura bakacak birşey yok, buralardayız nasıl olsa görüşürüz yine.

Makus 3 kişi lanetini sürprizli bir biçimde aşıp güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Yayında ve yapımda emeği geçen; başta dükkan/ev sahibimiz Aydın olmak üzere, Levent, Barış ve seatcı kardeşimiz Abdullah'a çok teşekkür ederim. 4 kişiyi bulduk nasıl olsa, artık gerisi gelir herhalde :D

İhsan geçmiş olsun, dinçer abi ilk buluşma 3tü bu sefer 4 olmuş ama ilk buluşma güzeldi ya siz kotonun bi kapısında ben başka kapısında :D

Geri