Anten Hk.

çanakkale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracımda necvox p1033 var tv yi daha rahat izleyebilmem için ne yapmam gerekiyor?birde sayısal karasal anten hakkında bilgisi olan varsa paylaşssın.Sayısal karasal anteni usp girişine mi takacağız seyredebilmek için.Saygılar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anten Hk.

çanakkale link' Alıntı:
Arkadaşlar benim aracımda necvox p1033 var tv yi daha rahat izleyebilmem için ne yapmam gerekiyor?birde sayısal karasal anten hakkında bilgisi olan varsa paylaşssın.Sayısal karasal anteni usp girişine mi takacağız seyredebilmek için.Saygılar
sayısal karasal yayın alabilmeniz için cihazınızın tuneri buna uygun olmalı yani dvbt-t2 . zaten şuan dvbt yayını yok gibi birşey. analog anten de ise 30-35dbi lik antenlerden araştırabilirsiniz normallere göre biraz daha iyi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

firstemperor link' Alıntı:
sayısal karasal yayın alabilmeniz için cihazınızın tuneri buna uygun olmalı yani dvbt-t2 . zaten şuan dvbt yayını yok gibi birşey. analog anten de ise 30-35dbi lik antenlerden araştırabilirsiniz normallere göre biraz daha iyi.
Bilgi için teşekkürler.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bende Çanakkaledeyim Cylone kullaniyorum Merkezden Eceaba gemiyle gecerken tv muhtesem cekiyor :) Onun disinda bir de istanbul da Camlica tepesine yakin Fsm koprusunde :) Acikcasi bu dvbt muhabbeti cikinca cok sevinmistim aracimiza takacagimiz ufak bir parca ile butun tv kanallarini sorunsuz izleyebiliriz diye dusunuyordum ama 1 sene yi gecti hala hic bir ilerleme yok.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

2015 sonuna doğru DVBT  ye geçiş yapılacak demiştiler. Umarım kısa süre sonra geçerler.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

2015 mi hey masallah. Hakikaten su aracta film tv izleme inanilmaz keyifli. Benim uzun yolda en cok sevdigim film koyup araci 90 a sabitleyip film izlemek

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Uzun yol hazirligimi cok guzel yapiyorum. En son cikan filmler vs hepsini aliyorum. Cakmakliktan isitmali bardagim var suyumu isitip nescafemi yapiyorum. Cerez zaten allahin emri :) Sonra isterse 2000 km olsun farketmiyor :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paramedic link' Alıntı:
Uzun yol hazirligimi cok guzel yapiyorum. En son cikan filmler vs hepsini aliyorum. Cakmakliktan isitmali bardagim var suyumu isitip nescafemi yapiyorum. Cerez zaten allahin emri :) Sonra isterse 2000 km olsun farketmiyor :)
Araçta film izlemek eminim keyiflidir. Hele uzun yolda yolun nasıl bittiğini anlamazsınız. Ancak araç kullanırken film izlemek ne kadar güvenli. Bir anlık dikkatsizlikten neler geliyor insanların başına.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok arkadaş kendisi için değil yolcuları için demiştir, araç kullanırken filme motive olamazsın zaten.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arkadaslar otobanda 90 la gidiyorum gozum tv ekraninda degil elbette. Ara ara bakip takip ediyorum. Bu gune kadar herhangibir sorun yasamadim yasatmadim da. 90 km hizida ozellikle bu nedenle belirttim. Tahmin edersiniz ki duble yollarda 90 la gitmek kagni ile gitmekten farksiz. Motivasyon zaten tam anlami ile saglayamiyorsun ama genel olarak filmin butunu anlayabiliyorsun