Araba Alıyorum

Atacan Keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 Model 1.3 Opel astra enjoy Sunroof'lu 50 binde 30 milyar istiyorlar sizce nasıl fiyat uygunmu ve dijital klima varmıdır yada farklı bi özellik sadece telefonda konuştum sizinde fikrinizi almak istiyorum !!! ;)

evet abi haklısın zaten bu araba almadan once bir araba aldık opel pert kaydı varmış 5-6 milyar zarar ettik agzımız yandı şase numarası o yerıne 0 mış bu yuzden emın ol kı cok dıkkat edıcez :)

fiyat bana az geldi iyice araştırın derim...Emsalleri nette 33-34 civarı

bence de ben elegance aldım 2009 22bınde 30500 verdım benzınlıye.ıı arastırın kı 4000 tl sunrof ve panoromık tavan var... ıyı dusunun!

Selamlar, 2006 1.3 CDTI Enjoy 135000, manuel vites, Moonroof (Panaromik tavan), biraz bakımsızdı 26 bin'e aldım. Biraz masrafla gayet güzel oldu. Enjoy larda standart değil dijital klima. Ayrıca mercek far, yağmur ve ışık sensörü, kol dayama bulunmaz diye biliyorum. Sonradan yaptıranlar olabilir. İlk başta çokta önemli değilmiş gibi dursada ESP olsun olmuşken. Anliyacağınız Cosmo olsun :D Linki vs olsa belki daha fazla fikir olurdu. kolay gelsin.

Ustalara baktırıcam ve gdıp servise baktırıcam arkadaşlar ama gercekten temız araba alıcagım ınsan 10 yıllık ahbabım

Geri