arabam yatak sardıı

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun. benimde 8000 km oldu hafta sonu ilk işim bakıma sokmak. yağ değişimi vs.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet adı 10.000 lik 4500 kmde simsiyah oldu demek 10.000 yapsam ne olur

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha oncede yazdim, ben yagimi 30000 degistiriyorum, sadece 1lt yag ekleyerek. 75000 deki aracimda sadece 2 defa yag degistirdim. Cok ilginc geliyor. YAgi degistireli 15000 oldu ve hala tas gibi, surekli kontrol ederim yagi, hic bir sey yok.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. motor yemek nedir çok iyi bilirim. benim bundan önceki arabam olan volvonun izmir otobanında motor yedim. allah kimsenin başına vermesin.

MECHUL35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ARkadaşlar DEdiğiniz Gibi Arbada Yağ Oranı Azalmış olmasından dolayı Boşta aşırı derecede gaza yüklenilerek pistonlara yağ yetiştiremediğinden motor yatakları piston etekleri, gömlekler zara görmüş bulunmaktadır...
Herkes Bence Yarın ARabasının yağını kontrol etsin ben artık haftada bir edicem bu olaydan dolayı...

Ayrıca Allah Kimseye Kaza bela ve böle olayları başına vermesin

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ne kadar üzücü bir durum olsada bunlar tecrübe olur zamanla unutulur moralinizi bozmayın. Galeriden sıfır araç alıpta 1 senede 3 bin tl masraf edenleri unutmadık.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
geçmiş olsun araç yağsız kalmıştır üstüne bilgisiz arkadaşın elleyince olanlar olmuş allah beterinden saklasın hepimizi