arabamı çizdiler boyatmalımıyım:(

ince pasta ile iyice o bölgeyi pastalasan, hatta mümkünse polisaj makinesi ile yapsan bunu, sonra üzerine tekrar parlatmak için teflon cilalardan kullansan, o çizikler iyice yakından incelendiğinde belli olur, boyattığına değmez ki o bölgeyi boyatırsan eğer taaa alt kapı çıtasına kadar boyamak zorunda kaportacı :(

bu çizik çıkar arkadaşım usta bi boyacıya gidersen sorununu halleder bence boatmanın anlamı yok geçmiş olsun

öncelikle geçmiş olsun.İlk önce pasta-cila yöntemini deneyin.Olmazsa arkadaşların dediği gibi önce fotoğraflarını çekip daha sonra boyatırsanız hiç bir sorun olacağını zannetmem

ince pasta ile iyice o bölgeyi pastalasan, hatta mümkünse polisaj makinesi ile yapsan bunu, sonra üzerine tekrar parlatmak için teflon cilalardan kullansan, o çizikler iyice yakından incelendiğinde belli olur, boyattığına değmez ki o bölgeyi boyatırsan eğer taaa alt kapı çıtasına kadar boyamak zorunda kaportacı :(

aynen çok derin değil çizikler.

Çok takılma bit tip çizikler çoğumuzun arabasında var nazarlık olsun.

pastayla dene bence. olacagı varmıs ama saglık olsun inş bir daha olmaz

çizikler derin değil gibi geldi banada en iyisi düzgün dürüst hemen boyayalım diye atlamayacak bir boyacıya götürün hatta tanıdık varsa onunla gidin umarım bi sorun çıkmaz bu arada böyle şerefi 5 para etmez terbiyeden uzakta kalmış hayvanlar kadar bile olamayan herhangi bir sıfat bulamadığımız yaratık bile diyemeyeceğimiz..........leri artık o boşluk size kalsın bunları adam akıllı çizmek lazım ama yok işte saolsun devletimiz bile bunlara sahip çıkamadığı için

cevaplarınız için çok teşekkür ederim aracımı sıfır almıstım mayıs ayında daha garantisi devam ediyor goturursem mecbur opel servisene goturecem ancak onlarda hemen boyayalım dicekler biliyorum yalnız çizik kapının sonuna kadar fotoğraf tamamını cekemedi boydan boya çizmiş sabahtan beri sinirden dört dönüyorum zaten kimseye yasatmasın allah bu acı tecrübeyi..

Eğer kaskonuzda kücük hasarlar paketi var ise Otokinkg'de çok güzel işçilikle hiç belli olmayacak şekilde yok ediyorlar. Hem kaskonuz delinmiyor hemde boya olduğu kesinlikle anlaşılmıyor. tavsiye ederim.
Tabi bu işi anlayan dostlarımız daha iyi bilir. Pasta denemekdede fayda var..

Benim eski araca (palio ya) şerefsizin teki sol ön kapıya, bildiğiniz CİN ALİ ve EVİNİ çizmişti. Resmi bulamadım.

Geri