arabamı çizdiler boyatmalımıyım:(

tam benim aklıma geldi ve bu yüzden foruma giriş yaptım kasko anadolu sigorta falansa bir bak auto king anlaşmalıysa kaskon eğer randevunu al ve git, onlar bu işi cidden biliyor, boyaya gerek yoksa eski haline getirirler, boya istiyorsa da sadece o bölgeyi boyayabildiklerini duymuştum yani satışta da sorun çıkaracak kadar olmadığını. benim bile canım sıkıldı bu duruma, seninkini düşünemiyorum bile, bunu yapanlara ne denir ki. . .

ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim kaskom var ray sigortadan autoking'in sitesine baktım sigorta şirketleri başlığı altında ray sigorta logosunu gördüm muhtemelen anlaşmaları var buraya gitmek daha mantıklı gibi pazartesi günü randevu alayim inşallah olumlu sonuç çıkar koca adamı ağlattılar ya helal olsun :(

Aslında suç sadece çocuklarda değil, onları böyle sokağa bırakıp, doğru yanlış her yaptığının arkasında olan aile zihniyetleri.Günümüzde ülkenin bu halde olmasının sebebi, bu gibi tipler değil mi sizcede.

Aslında suç sadece çocuklarda değil, onları böyle sokağa bırakıp, doğru yanlış her yaptığının arkasında olan aile zihniyetleri.Günümüzde ülkenin bu halde olmasının sebebi, bu gibi tipler değil mi sizcede.
bu konuyla ilgili bir çok şey söylenebilir başbakan bile çıkıp EN AZ üç çocuk doğurun diyorsa oturup düşünmek lazım o üç çocuktan biri işte araba çizecek diğeri adam bıçaklıcak v.s önemli olan eğitimdir ülkemizde de sıkıntı bu malesef.

bu konuyla ilgili bir çok şey söylenebilir başbakan bile çıkıp EN AZ üç çocuk doğurun diyorsa oturup düşünmek lazım o üç çocuktan biri işte araba çizecek diğeri adam bıçaklıcak v.s önemli olan eğitimdir ülkemizde de sıkıntı bu malesef.

bu konuda sizin gibi düşünmüyorum. Babamlar 6 kardeş, annemler 5 kardeş, biz 3 kardeşiz şimdiye kadar kimseye bir hinliğim veya cinliğim olmamıştır. isterse 15 çocuk olsun isterse 1 çocuk olsun, Önemli olan eğitimdir.

Diyorum ya benim eski arabaya resmen 1 kapıya cin ali ve evini çizmişlerdi. Bu tamamen ailenin vermiş (yada verememiş) olduğu eğitimden kaynaklanıyor. Ben çocukken gün 10 saat top oynardık. Aman mahalledeki arabalara top gelir amcalar kulağımızı çekmesin diye saatlerce top oynayacak yer aradığımız günleri bilirim. Ben bunu 5 - 9 yaşı arasında düşünebiliyorsam bu benim bana ailemin verdiği eğitimdir.

Çocukmu adammı bilemiyorsun. Gıcığım bu şe....sizlere. Denk gelmiyor yoksa bende an......sının biyerlerini çizeceğim. Sadist bunlar sadist!

bu konuda sizin gibi düşünmüyorum. Babamlar 6 kardeş, annemler 5 kardeş, biz 3 kardeşiz şimdiye kadar kimseye bir hinliğim veya cinliğim olmamıştır. isterse 15 çocuk olsun isterse 1 çocuk olsun, Önemli olan eğitimdir.

Diyorum ya benim eski arabaya resmen 1 kapıya cin ali ve evini çizmişlerdi. Bu tamamen ailenin vermiş (yada verememiş) olduğu eğitimden kaynaklanıyor. Ben çocukken gün 10 saat top oynardık. Aman mahalledeki arabalara top gelir amcalar kulağımızı çekmesin diye saatlerce top oynayacak yer aradığımız günleri bilirim. Ben bunu 5 - 9 yaşı arasında düşünebiliyorsam bu benim bana ailemin verdiği eğitimdir.

bende zaten son cümlemde egitimin şart oldugunu soledim isterse 30 tane yapsin ama adam gibi yetiştirecekse yapsın..

merhaba arkadaşlar sabah arabamın başına gittiğimde çizildiğini gördüm anahtar taş vb cisimle resiminin çektim baya bir derin gibi sizce boyatmalimiyim arabanın değeri çok düşermi?:(http://img248.imageshack.us/i/fotoraf0017t.jpg/
öncelikle geçmiş olsun 2-3 tane şerefsizin gazabına uğramişsin arkadaşim benim fikrimce boyatma derim ilk önce bir pasta cila uygulat sonra vernik felan baya bir gider o çizikler olmadi rotüş yaptıır çokta değil zaten ama boyatma satarken illaki resimde olsa elinde alıcak kişi huzursuz olur fiyatı düşürmeye çalişir neden zarar edesin

Geçmiş olsun.Eğer pastayla cıkmazsa boyat yoksa her baktıgında arabadan sogursun.Boyatmadan da resmini cekersen bence sorun olmaz.

Ilk olarak dalgali olarak şekil çizen o yaratiklara direk olarak sitece okuyalim.sonrada orayi maksimum 75 tl ye lokal kaliteli boyattir.için rahat gözün hoş olsun . Geçmiş olsun

Geri