arabamın içini temizledim

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aylar sonra sıcak bir gün bulunca hemen aracın iç temizliğini yaptım, önce koltukları temizledim sonra taban halısını ve en sonunda öylesine küçük bir alanda tavana kosla oxı actıon uyguladım baktım tertemız oldu herhangı bır deformasyon olmayınca herşeyi göze alıp tavana ve beyaz plastık kısımlara giriştim böylece araba baştan aşağı pırıl pırıl oldu inşallah yarın sabah sarkık tavanla karşılaşmam ama hiç böyle birşey olacağınıda zannetmiyorum çünkü koslayı mikrofiber bezime sıkıp nemli şekilde uyguladım tavan ıslanmadan tertemiz oldu buyrun resimler
13042011468.jpg

13042011471.jpg

13042011472.jpg

13042011477.jpg

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşşallah elinize sağlık. 2 kere aynı işe bende giriştim içinden çıkamadım.Baya zor ve yorucu oluyor.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim,
aslında koslayı yanlış aldım diye hayıflanıyordum kendi kendime neden halı şampuanını almadım diye bilmeden asıl ilacı almışım oxı actıon leke çıkarıcı bu iş için biçilmiş kaftan inanılmaz şekilde lekeleri çıkartıyor, bu saatten sonra arabamda kimse sigara içemez çünkü tavanı ilk ve son temizleyişim bir daha cesaret edemem o yüzden kirlenmemsi lazım :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş 0 gibi şu tavandaki bölme ne için acaba dikkatimi çekti

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o süper bişey yav saklama gözü çok kullanışlı telefon cüzdan sigara ıvır zıvırını koyabiliyorsun bayada büyük hemen elinin altında oluyor

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çok ilginç vectrada onu ilk defa görüyorum bizimkindede yoktu cdxti bizimkide 96 model

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b2 lerde var zanneedersem

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olayı biliyosunuz galiba ama hatırlatayım.. aman tavana dikkat :d bizim arkadaş bikaç kez temizledi sorun yok ama son yaptığında tavan döşemesi saldı kendini

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin bir önceki vectradan tecrübeliyiz, ben herşeyi göze alarak yaptım zaten salarsada 60-70 liraya sıfırı gibi yapacak usta var ama dediğim gibi ıslatmadan sildiğim için herhangi birşeyolmadı birazdanda iner bakarım ona göre söylerim

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce baktım maşallah hiçbir şey olmamış arabanın kapısını açınca hijyen koktu ya mükemmel bişey en güzel parfüm bu işte temizliğin kokusu bugunde yağmur yağmazssa motoru temizliycem en sonunda da bagajı