Arabanın Görüntü değil de Televizyonun Görüntü Kaydı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Altan ısıtıp eskisini sokersin ona gore yeni bi ptc alir takarsin 5 dk almaz insallah ondandir

asus zenfone 6

Netten epey baktım da bu marka tv genel sorunlarının başında bu geliyor. Çünkü tv tüpünde hiç bir şey yok idi. Birden bire oldu.

Buyuk ihtimal odur o zaman burdan baktim parcaya 1.5 tl fiyati var sizin orda ne kadardir bilemiycem

asus zenfone 6

Buyuk ihtimal odur o zaman burdan baktim parcaya 1.5 tl fiyati var sizin orda ne kadardir bilemiycem

asus zenfone 6

Yani düşünün sadece 1.5 TL olan yada isterse 5 TL olsun bu kadar parça için 150 TL para istiyor adamlar. Ülkemiz insanı terlemeden para kazanma derdin de başka bir şey değil. Hayır anlımızın teri olsun helal olsun düşüncesi tamamen bitmiş durumda. Din iman para oldu.

Bendeki 72 ekran tüplü (LPG'li değil ;) ) TV'nin görüntüsü tamamen gitmişti ama radyo olarak çok başarılı idi :), TV çok ağır olduğu için tamirciyi eve çağırdım, eve gelen tamirci "TV epeyce eski, yaparım ama garanti veremem, en iyisi bundan kurtul" dedi. Hurdacı çağırdım, 5 TL verdi, al götür hiç olmazsa gözüm görmesin dedim, gittim tamir parasının yaklaşık 3 katına SEG marka 40" TV aldım. Görüntüsü eskisinden bin kat daha iyi, kendinden uydu alıcılı olduğu için şimdi yedekte duran bir uydu alıcım daha oldu, ayrıca eskisine oranla çok hafif.
3-5 sene evvel 56 ekran tüplü TV miz bozulmuştu, İzmir'de tamiri için 90 TL istediler, Ankara'da TV tamiri yapan bir arkadaşım var, Ankara'ya giderken attım bagaja arkadaşın dükkanına götürdüm, bir de annemin bozulan bir TV si vardı, 90 TL ye 2 tane TV yaptırdım. Eski TV ler bir bozulmaya başladı mı ardı arkası kesilmiyor, ben 56 ekran TV nin tamirine verdiğim paralara yeni bir TV alırdım, hazret şu an gene arızalandı. Ankara'da biri gördüğün o evde olmak üzere aynı marka ve model 3 tane arızalı 56 ekran TV var, ilk göz ağrılarımız diye kıyıp atamadık, üçünden bir tane yaparsak süper olur ;).

Bendeki 72 ekran tüplü (LPG'li değil ;) ) TV'nin görüntüsü tamamen gitmişti ama radyo olarak çok başarılı idi :), TV çok ağır olduğu için tamirciyi eve çağırdım, eve gelen tamirci "TV epeyce eski, yaparım ama garanti veremem, en iyisi bundan kurtul" dedi. Hurdacı çağırdım, 5 TL verdi, al götür hiç olmazsa gözüm görmesin dedim, gittim tamir parasının yaklaşık 3 katına SEG marka 40" TV aldım. Görüntüsü eskisinden bin kat daha iyi, kendinden uydu alıcılı olduğu için şimdi yedekte duran bir uydu alıcım daha oldu, ayrıca eskisine oranla çok hafif.
3-5 sene evvel 56 ekran tüplü TV miz bozulmuştu, İzmir'de tamiri için 90 TL istediler, Ankara'da TV tamiri yapan bir arkadaşım var, Ankara'ya giderken attım bagaja arkadaşın dükkanına götürdüm, bir de annemin bozulan bir TV si vardı, 90 TL ye 2 tane TV yaptırdım. Eski TV ler bir bozulmaya başladı mı ardı arkası kesilmiyor, ben 56 ekran TV nin tamirine verdiğim paralara yeni bir TV alırdım, hazret şu an gene arızalandı. Ankara'da biri gördüğün o evde olmak üzere aynı marka ve model 3 tane arızalı 56 ekran TV var, ilk göz ağrılarımız diye kıyıp atamadık, üçünden bir tane yaparsak süper olur ;).

İşte abim aynı mantık bende de var. Satamam atamam benim TV de çok ağır engelli adamım indiremem çıkaramam bozuldu başıma bela oldu dairede bu işleri yapan bir arkadaş var izin dönüşünde hallederim dedi bakalım. İlk kez bozuldu bir tamir yaptırayım bakalım bir daha bozulur ise hurmanın ellerinden öper benim emektar.

Eski tvlerle ugrasmak istemiyolar artik o yuzden yuksek fiyat veriyolar uvrasmasin diye ugrasirsada sonuc ortada aldigi para yanina kaliyo

asus zenfone 6

Eski tvlerle ugrasmak istemiyolar artik o yuzden yuksek fiyat veriyolar uvrasmasin diye ugrasirsada sonuc ortada aldigi para yanina kaliyo

asus zenfone 6
İşte bizim esnafın durumu bu. Dediğim gibi terlemeden para kazanmak başka bir şey değil birde adamlar servis parası adı altında kırk tl istiyorlar şimdi şöyle bir hesap yaptım bir adam gün içinde on adrese girse günlük dörtyüz tl eder bunun 100tl araç yaksa sana kaldı 300 tl aylık 9000 tl eder deli para ticari araçlar bile bu kadar para kazanmaz eğer böyle iş bulsam sabah nemurluğu bırakmaz isem bende adam değilim...

Arkadaşlar bugün daireden arkadaş geldi ve o parça yı değiştirdi ama sanırım elinde asıl ürünün parçası yok idi ona benzer bir ürün ile değiştirdi TV düzeldi ama renk dağınıklığını mıknatıs ile topladı o parça olsa bende rahat bir şekilde değiştirim elimde ekipman var ama işte çıkan arkadaş ile gitti şimdi istesem olmayacak bu zımbırtıyı nereden bulurum ki?

Vestel 72 ekran tv için iki bacaklı ptc lazım arkadaşlar. Bir kaç yere sordum ama yok.

Geri